huub 👐 HR/Holacracy coach

"Technolab is een bruisende organisatie met een prachtige missie en met prettige, professionele en leergierige mensen. De samenwerking met Ben en zijn team verliep zeer soepel en prettig!"
huub
Stichting Technolab Leiden
Uren
5 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
Help Chantal van Stichting Technolab Leiden
Chantal is jouw contactpersoon voor dit project
Een strategische business developer, die als sparringspartner kan helpen bepaalde (strategische) thema's uit te diepen. Benodigd: ervaring met strategische zaken als positionering, markt(behoefte), proposities, value proposition, business model canvas, etc. Pre: iemand die ervaring heeft met gemeentes en overheden in het sociale domein.
Door Chantal Goes
⏱️ Geplaatst op 19 december 2022
Uren
5 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
In het schoolsysteem krijgen jongeren te weinig gelegenheid om hun talenten en interesses te verkennen. Dat lossen wij op door samen met scholen en bedrijven actief onderwijs aan te bieden waar deelnemers verkennen: wie ben ik, wat kan ik, wat wil ik. Daarnaast maken ze kennis met en enthousiasmeren we ze voor natuur en techniek: de toekomst!
Lees meer