Eliya 👐 Interim vrijwilliger: Designer Lesmateriaal

"Dank u hartelijk voor de gelegenheid om bij te dragen aan een uiterst betekenisvol project dat daadwerkelijk levens verandert! Bedankt voor de positieve energie en het project!"
Eliya
Ontdenk hieronder andere mooie projecten 🙂
Stichting Kenya Child Care
Kinderen die zijn verwaarloosd, (seksueel) misbruikt of mishandeld, vangen wij op en bouwen mee aan een veilige terugkeer binnen de familie. Lees meer
Uren
40 tot 80 uur in totaal
Periode
In 18 tot 20 weken
📍 Vanuit huis
Help Linda van Stichting Kenya Child Care
Linda is jouw contactpersoon voor dit project
Een Grafisch Designer die voor een periode van min. 6 maanden, binnen ons team, kan ondersteunen met verschillende visual assets voor onze communicatie-activiteiten. Benodigd: ervaring met het opleveren van verschillende visual assets als social posts, banners, flyers etc.
Door Linda Kragtwijk
Oprichter
⏱️ Geplaatst op 19 april 2023
Uren
40 tot 80 uur in totaal
Periode
In 18 tot 20 weken
📍 Vanuit huis
Kinderen die zijn verwaarloosd, (seksueel) misbruikt of mishandeld, vangen wij op en bouwen mee aan een veilige terugkeer binnen de familie.
Lees meer