Vincent 👐 Event management ondersteuning

"De samenwerking met Bliss to Shine was geweldig. Leuke, enthousiaste mensen die met hun hart werken aan mooie gebeurtenissen voor zij die het nodig hebben."
Vincent
Ontdenk hieronder andere mooie projecten 🙂
Stichting Bliss to Shine
Bliss to Shine vervult wensen van kinderen uit gezinnen die te maken hebben met kanker. Wij creëren onbetaalbare momenten voor thuiswonende kinderen uit gezinnen die te maken hebben met kanker, zodat we bijdragen aan de veerkracht van het hele gezin. Lees meer
Uren
5 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Help Arieta van Stichting Bliss to Shine
Arieta is jouw contactpersoon voor dit project
Een marketeer of business developer die kan ondersteunen bij het kiezen en trainen van een CRM Systeem.
Door Arieta Hoek
Directeur
⏱️ Geplaatst op 02 september 2024
Uren
5 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Bliss to Shine vervult wensen van kinderen uit gezinnen die te maken hebben met kanker. Wij creëren onbetaalbare momenten voor thuiswonende kinderen uit gezinnen die te maken hebben met kanker, zodat we bijdragen aan de veerkracht van het hele gezin.
Lees meer