dylan 👐 Jaarverslag ontwerpen

"goede communicatie"
dylan
Omdat elk kind recht heeft op een goede start, voorzien wij met babystartpakketten in de basisbehoeften van baby's die opgroeien in armoede
Lees meer8-24 uur in totaal
Verspreid over 2-5 weken
We plannen, na de match, binnen een maand de eerste afspraak in.
Dankzij jouw expertise op vlak van grafisch design kunnen we een impactvolle donatiecampagne neerzetten waardoor we nog meer kinderen een goede start kunnen geven!
Mariëlle Bakema
Stichting Babyspullen
Wij zouden opbrengsten vanuit de particuliere doelgroep willen verhogen door het opzetten van een sterke, impactvolle campagne. Deze moet meermalen op verschillende manieren inzetbaar zijn de komende 1,5 tot 2 jaar. Zo willen we zorgen dat we nog meer kinderen een goede start in het leven kunnen geven met babystartpakketten. Een mooie, tijdloze campagne huisstijl is onmisbaar bij het concept, ontwerp je dit samen met ons?
Een grafisch designer die een huisstijl kan ontwikkelen voor een campagne en dit vervolgens consistent kan doorvertalen naar verschillende uitingen.
Stichting Babyspullen zet zich in om de effecten van armoede op baby’s en jonge kinderen te verminderen, omdat elk kind recht heeft op een goede start. We realiseren dit doel door het verstrekken van gratis babystartpakketten, bestaande uit nieuwe en gebruikte babyspullen, aan (aanstaande) ouders in Nederland.
Lees meer