Pepijn 👐 Content advies voor video's

Een communicatiespecialist of merkstrateeg die ons kan helpen bij het opstellen van een elevator pitch. Benodigd: ervaring heeft met het samenstellen van een elevator pitch en binnen business-gerelateerde zaken (zoals missie/visie, strategie, USP’s, pitch presentaties, etc.).
Limburg zonder genderkloof! Wij zetten ons in voor gelijke kansen voor iedereen in Limburg, met name voor vrouwen. Dat doen we door vrouwen hoger op de participatieladder te krijgen d.m.v. empowerment, economische zelfredzaamheid en zichtbaarheid.
💒 SharePower
⏱️ 4-8 uur in totaal
🗓️ Verspreid over 2-5 weken
💻 Enkel vanuit huis
🏁 We kunnen en willen direct aan de slag met dit project.
Met een sterk basisverhaal kan onze doelgroep in één opslag begrijpen waar we voor staan en wat we daarvoor ondernemen!
We hebben een goed verhaal maar stoeien al een tijdje met een concrete en duidelijke pitch. We zouden graag met jou willen sparren over onze activiteiten en ons verhaal, zodat we samen kunnen kijken hoe ons basisverhaal pakkend kunnen verwoorden.
💬 Heb je een vraag over dit project? Stel me gerust een vraag via de knop hieronder. Geheel vrijblijvend.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
SharePower focust op het versterken van de sociale cohesie, door ons netwerkexpertise in te zetten om samen met andere organisatie op landelijk, provinciaal en lokaal niveau een samenleving te bewerkstelligen waaraan mensen, vrouwen en mannen volwaardig kunnen deelnemen, ongeacht hun verschillen of juist vanuit de kracht van deze verschillen; diversiteit brengt immers kwaliteit met zich mee. Wij schrikken niet van verschillen. We willen deze zichtbaar maken, benutten, het debat erover aangaan en bruggen slaan zodat de participatie van mensen, ongeacht man of vrouw, ongeacht etnische achtergrond, ongeacht opleidingsniveau, ongeacht jong of oud, ongeacht inkomensverschillen, groeit.
Lees meer