🚨 Dit project heeft het maximale aantal inschrijvingen bereikt 🚨
Inschrijven is helaas niet meer mogelijk
Ontdek hieronder andere mooie projecten
Serve the City Utrecht
De inzet van jonge vrijwilligers helpt eenzaamheid te verminderen en versterkt de onderlinge verbinding in Utrecht. Lees meer
Help Serve the City Utrecht
Creatief campagne concept
Uren
8 tot 16 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
Help Hanna van Serve the City Utrecht
Hanna is jouw contactpersoon voor dit project
Profiel van de vrijwilliger
Ben jij wie we zoeken?
Een creatieve concepter/copywriter, die een campagne communicatieconcept kan bedenken en deze tot visuele mock-ups kan uitwerken in een concept document.
- Jij bent een creatieve geest met een passie voor schrijven of designen en conceptueel denken.
- Ervaring met het inzetten van jouw schrijf- en conceptuele vaardigheden voor het uitwerken van een nieuwe campagne.
- Het is prettig als je een start kan maken met de visuele uitwerking in de vorm van mock-ups of schetsen.
Door Hanna Vonk-Wimmenhove
Directeur
⏱️ Geplaatst op 21 december 2020
Help Serve the City Utrecht
Creatief campagne concept
Uren
8 tot 16 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
De missie van Serve the City Utrecht.
De inzet van jonge vrijwilligers helpt eenzaamheid te verminderen en versterkt de onderlinge verbinding in Utrecht.
Lees meer
Serve the City Utrecht
Verbinding maken, eenzaamheid doorbreken.
Wie wij zijn
Ons doel is om jongeren (16-30 jaar) actief deel uit te laten maken van de Utrechtse gemeenschap, vooral gericht op stadsbewoners met beperkte netwerken of financiële middelen. Jongeren zijn de toekomst en bezitten waardevolle kwaliteiten. Hun bijdrage aan anderen is van immense waarde voor onze samenleving in Utrecht.
Onze projecten en activiteiten
Serve the City Utrecht bestrijdt eenzaamheid en bevordert verbinding door jongeren vrijwillig in te zetten voor kwetsbare Utrechters. Dit doen wij door:
- Maatjestrajecten voor persoonlijke ondersteuning
- Eenmalige klussen zoals tuinen opknappen
- Boodschappen doen voor hulpbehoevenden
- Taalles en bijles geven aan nieuwkomers
- Kopje koffie drinken met eenzame stadsgenoten
Onze impact
Dankzij ons werk verminderen we eenzaamheid en bevorderen we verbinding tussen jongeren en kwetsbare Utrechters. Zo hebben wij er bijvoorbeeld voor gezorgd dat:
- Jongeren vrijwillig maatjes worden voor ouderen en mensen zonder netwerk.
- Er regelmatig gezamenlijke activiteiten zijn zoals tuinieren en koffie drinken.
- Mensen met weinig financiële middelen praktische hulp krijgen bij boodschappen en taallessen.
Nieuwtjes
Serve the City Utrecht, met ANBI-status, bestrijdt eenzaamheid via jongerenvrijwilligers. Samenwerkingen met gemeente, onderwijs en zorg versterken hun impact. Bekend uit lokale media voor verbindende projecten. Zie https://www.stcutrecht.nl/overons/ en https://www.stcutrecht.nl/samenwerken/