Yvonne 👐 Video edit

Een Social Media specialist die ons kan ondersteunen in het beheren van onze social media kanalen. Benodigd: ervaring met het creëren en plaatsen van posts.
Ervaring met:
Wij dragen wereldwijd aan goed creatief onderwijs voor kinderen en jongeren die minder kansen hebben.
💒 Royal Talens
⏱️ 20-40 uur in totaal
🗓️ Verspreid over 8-12 weken
💻 Enkel vanuit huis
🏁 We kunnen direct starten
Wie helpt ons om Stichting Marky nog mooier, beter, leuker te maken door Social Media? Er liggen zoveel kansen. Leuk als je deze wilt pakken samen met ons!
Naast het runnen van de Royal Talens Foundation, heb ik stichting Marky. Op een kleurrijke manier werf ik gelden voor educatie projecten in het mooie maar arme Guatemala. Colour a kid to school is het concept. Steeds start ik weer met het plaatsen van posts, maar ik hou het nooit vol. Ik heb veel content en aan mooie stories geen gebrek. Dolgraag krijg ik ondersteuning. Heel leuk je ons wilt helpen.
💬 Heb je een vraag over dit project? Stel me gerust een vraag via de knop hieronder. Geheel vrijblijvend.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Wij geloven dat creatieve expressie essentieel is voor ieders persoonlijke ontwikkeling en toekomstige succes, wat zorgt voor een sociale en betere wereld. Creativiteit stimuleert ons brein, geeft ons zelfvertrouwen, verbetert onze motoriek en zorgt ervoor dat we in staat zijn om nieuwe kansen en oplossingen te ontdekken. De kwaliteit van onderwijs is te laag wereldwijd. En er is te weinig aandacht voor creatieve expressie in het onderwijs. En daar komen wij om de hoek kijken!
Lees meer