Naomi 👐 Kaart design

"Het was een snelle en aangename samenwerking! Zou het erg leuk vinden als ik in de toekomst nog iets voor jullie zou kunnen betekenen! "
Naomi
De Vereniging leven met dood ondersteunt nabestaanden met wat zij nodig hebben om te leven met verlies.
Lees meer10-15 uur in totaal
Verspreid over 8-12 weken
We kunnen direct starten
Een grotere bekendheid van onze Rouwchat leidt er toe dat meer deelnemers ons kunnen vinden. En dat is nodig want uit ons onderzoek blijkt dat veel mensen vinden dat zij het geen hulp mogen vragen
Ellen van Son
Vereniging Leven met Dood
Onze vrijwilligers staan via Rouwchat klaar om te luisteren en te ondersteunen bij verlies. Maar we hebben meer hulp nodig om ons bereik te vergroten. Jij kunt ons helpen door onze Rouwchat bekend te maken op social media en zo meer mensen te bereiken die steun nodig hebben. Denk aan rouwtips delen, delen van nuttige resources, ervaringsverhalen van steun. Word de stem van Rouwchat en help ons mensen te verbinden en te steunen in hun rouwproces.
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee
De Vereniging leven met dood wil dat de dood een natuurlijke plek in het leven krijgt. Met ondersteuning die persoonlijk wordt afgestemd op de behoeften van een nabestaande bieden we handvaten om het leven met het verlies weer op te pakken. Dit doen we met behulp van onderzoek en innovatie.
Lees meer