Roy 👐 Kennissessie GDPR en AVG

"Fijne organisatie met het hart op de juiste plek ;)"
Roy
Stichting Wigwam
Uren
3 tot 6 uur in totaal
Periode
In 1 tot 2 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Help Rachel van Stichting Wigwam
Rachel is jouw contactpersoon voor dit project
Een legal- of dataspecialist die zijn of haar kennis van AVG wetgeving kan overbrengen in een workshop of presentatie vorm. Pre: ervaring met het faciliteren van workshops en/of presenteren voor groepen.
Door Rachel Pannemans
⏱️ Geplaatst op 13 januari 2025
Uren
3 tot 6 uur in totaal
Periode
In 1 tot 2 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Stichting Wigwam organiseert gezinsvakanties met activiteitenprogramma, survival weken en jongerenweken voor kinderen/jongeren met een beperking in de meest brede zin van het woord (lichamelijke, verstandelijke en/of meervoudige beperking of gedragsproblemen). Tijdens de vakanties worden de ouders ontzorgd, doordat de kinderen overdag een gevarieerd programma aangeboden krijgen. Gezinnen hebben mogelijkheid tot lotgenotencontact, ervaringen delen en weer even 'op te laden' om overbelasting tegen te gaan.
Tijdens het programma worden de kinderen met een beperking 1 op 1 begeleid door een vrijwilliger. Voor vrijwilligers levert deelname naast onvergetelijke (werk)ervaringen ook een verrijking en verruiming op van hun blik op het leven met een beperking. Alle betrokkenen doen nieuwe ervaringen op en sluiten vriendschappen voor het leven.