Maria 👐 Creatief campagne concept

"De communicatie verliep erg soepel en duidelijk. Thomas is erg vriendelijk en stond open voor mijn creativiteit. Hij had alles goed voorbereid en daardoor kon ik lekker doorwerken. "
Maria
Kinderen in kleinschalige projecten door educatie met materiele en immateriële steun helpen. In India maar door samenwerkingen ook elders.
Lees meer10-18 uur in totaal
Verspreid over 3-4 weken
Vanuit huis
We kunnen direct starten
Van levensbelang voor de continuïteit van Toe to Heart dat er na 20 jaar geprofessionaliseerd wordt. Jij kunt daaraan bijdragen met scherpe teksten!
Thomas van Berckel
Stichting Toe to Heart
Sinds april 2023 werken we samen met Nieuwe Gevers. Er is een nieuwe strategie gemaakt en een basis strategisch document en qua communicatie is er ook expertise in huis gehaald. In 2024 bestaat Toe to Heart 20 jaar en we willen een stap maken naar professionalisering en met het opzetten van nieuwe projecten. Tot op heden was het alleen vrijwilligerswerk, maar er is nu ook behoefte aan budget voor een aantal betaalde krachten om Toe to Heart duurzamer en professioneler te maken. Via FindNFund hebben we al een aanvraag geplaatst, maar die moet beter. Het gaat nu om het herschrijven daarvan.
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee
Een copywriter die ons kan ondersteunen bij het schrijven van een fondsaanvraag en teksten kan controleren en verbeteren. Benodigd: mogelijke ervaring met het schrijven van fondsaanvragen
De missie van Toe to Heart: Het opzetten van kleinschalige projecten om kinderen met minder kansen te ondersteunen in hun ontwikkeling. Toe to Heart werkt samen met vergelijkbare projecten waarbij kinderen materieel dan wel immateriële ondersteuning krijgen.
Lees meer