Frans 👐 Pitch training geven

"Samengewerkt met Marijn en zeer korte en geode communicatielijnen. De workshop was erg leuk om te doen, met name door de hoge mate van interactie met de deelnemers."
Frans
Stichting SWOM
Wij willen zoveel mogelijk drempels verwijderen op weg naar een echt inclusieve arbeidsmarkt, zodat iedereen mee kan doen. We laten op een positieve en praktische manier zien hoe het anders kan. We creëren een veilige omgeving voor (toekomstig) professionals om te groeien. We geven ervaringskennis en deskundigheid bij alles wat we doen een centrale plek.
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 5 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Help Marjolein van Stichting SWOM
Marjolein is jouw contactpersoon voor dit project
Een communicatiespecialist of merkstrateeg die ons kan helpen bij het opstellen van een elevator pitch. Benodigd: ervaring heeft met het samenstellen van een elevator pitch en binnen business-gerelateerde zaken (zoals missie/visie, strategie, USP’s, pitch presentaties, etc.).
Door Marjolein Stok
⏱️ Geplaatst op 16 januari 2024
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 5 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Wij willen zoveel mogelijk drempels verwijderen op weg naar een echt inclusieve arbeidsmarkt, zodat iedereen mee kan doen.
We laten op een positieve en praktische manier zien hoe het anders kan.
We creëren een veilige omgeving voor (toekomstig) professionals om te groeien.
We geven ervaringskennis en deskundigheid bij alles wat we doen een centrale plek.