Anna 👐 Strategisch advies over Social Media

"Lieve, mooie en fijne stichting. Goed contact en erg vriendelijke omgeving. Trots dat ik SINA nog kan helpen en sparren."
Anna
Stichting SINA biedt ondersteuning op maat voor mensen die leven in armoede. Onze projecten zijn gericht op het verbeteren van hun levenskwaliteit en het vergroten van zelfredzaamheid.
Lees meer4-10 uur in totaal
Verspreid over 3-6 weken
We kunnen direct starten
Wij willen een groter bereik zodat wij mensen bereiken die leven met een laag inkomen zodat zij volwaardig kunnen meedraaien de maatschappij.
Maaike Neys
Stichting Samen is niet alleen
We vinden het belangrijk meer mensen te helpen die moeten rondkomen met een laag inkomen. Hiervoor hebben we donaties nodig. Daarom is het belangrijk dat we goed op socials aanwezig zijn. Wij zijn op zoek naar iemand die met ons mee kan denken en dan met name gericht op Linkedin. We laten hier kansen liggen en denken een goede groep donateurs en eventueel nieuwe medewerkers via dit platform te bereiken.
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik weet hier een beetje wat van af
Een strateeg, marketeer of social media specialist die als sparringpartner helpt met een betere social media strategie. Op zoek naar iemand met ervaring met doelstellingen, positionering, doelgroep, boodschap en kanalen.
Wist je dat maar liefst 1 op de 5 mensen in Amsterdam in armoede leeft? Wij richten ons op individuen en gezinnen die onder of nabij de armoedegrens leven. Onze missie is om mensen op verschillende manieren beter inzicht te geven in hun eigen kunnen en het individu of gezin zelfredzamer te maken zodat zij (weer) deel uit kunnen maken van de participatiemaatschappij. Thema’s die we aanpakken variëren van voorzieningen voor baby’s (luierfonds), zwemles, muziekles of een sportabonnement voor kinderen, tot het bieden van praktische steun aan alleenstaanden, het vinden van een participatieplek voor herintreders, en zorg voor ouderen.
Lees meer