Anna 👐 Strategisch advies over Social Media
 
		"Lieve, mooie en fijne stichting. Goed contact en erg vriendelijke omgeving. Trots dat ik SINA nog kan helpen en sparren."
Anna
 
		
		
			
		
Ontdek hieronder andere mooie projecten
 
		Stichting Samen is niet alleen
Stichting SINA biedt ondersteuning op maat voor mensen die leven in armoede. Onze projecten zijn gericht op het verbeteren van hun levenskwaliteit en het vergroten van zelfredzaamheid. Lees meer
Uren
4 tot 10 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
 
		Help Maaike van Stichting Samen is niet alleen
Maaike is jouw contactpersoon voor dit project
Een strateeg, marketeer of social media specialist die als sparringpartner helpt met een betere social media strategie. Op zoek naar iemand met ervaring met doelstellingen, positionering, doelgroep, boodschap en kanalen.
 
		Door Maaike Neys
⏱️ Geplaatst op 27 januari 2023
Uren
4 tot 10 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
 
		 
		Stichting SINA biedt ondersteuning op maat voor mensen die leven in armoede. Onze projecten zijn gericht op het verbeteren van hun levenskwaliteit en het vergroten van zelfredzaamheid.
Lees meer 
		Stichting Samen is niet alleen
Lutmastraat 61
1073 GN Amsterdam
Stichting Samen is niet alleen