3226496d-a6dc-4d03-aaf6-2a8417e58db9 (1)
🌱 Help deze organisatie Of stel een vraag

Overblijf activiteiten organiseren

Organisatie in het kort

Impact thema’s

💛 Kind en gezin

Project details

⏱️

6-20 uur in totaal

🗓️

Verspreid over 1-15 weken

📍

Op locatie

🚀

We kunnen direct starten

apostrophe-beginning

Versterk ons team en help mee om op school overblijven nog leuker te maken door kinderen een ontspannende en plezierige ervaring te bieden in een liefdevolle omgeving!

Jeroen Renckens

Jeroen Renckens

Stichting Kinderstralen

Projectomschrijving

Dit weten we al

Bij Kinderstralen vinden we dat elk kind recht heeft op een toffe en veilige plek tijdens de lunchpauze op school. Ben jij een energieke vrijwilliger die graag bijdraagt aan het geluk en de ontwikkeling van basisschoolleerlingen? Als Overblijfmedewerker breng je gezelligheid en structuur, en help je met het organiseren van activiteiten. Zo maak je echt een verschil in het leven van kinderen. Samen met een team van enthousiaste medewerkers zorgen we voor een plek waar kinderen zich helemaal thuis voelen. Vrije invulling om iets educatiefs en creatief te organiseren. Denk aan: schilderen, tekenen, schrijven of sporten. Heb jij zin en tijd om ons tijdelijk te helpen? We bepalen dan samen hoe vaak je ons komt versterken. We zien er in ieder geval naar uit om je te leren kennen!

🙋‍♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?

Vrije invulling van kennis en expertise om mee te brengen. Ben jij creatief, sportief of heb je andere skills die je kan inzetten om kinderen wat te leren.

🔖 Uitzoeken en regelen
🎪 Events
🌱 Learning & Development
💪 Leiderschap coaching

Jeroen Renckens
Jeroen Renckens HR medewerker

De missie van Stichting Kinderstralen.

👪Kind en gezin
📍Maarssen

Lees meer