Jolanda 👐 Brochure design
"Ik heb fijn samengewerkt met Hester Rippen van Stichting Kind & Ziekenhuis. Het was een mooi project, en de samenwerking ging vlot en soepel."
Jolanda
Ontdek hieronder andere mooie projecten
Stichting Kind en ziekenhuis
Stichting Kind en Ziekenhuis is al bijna 50 jaar dé patiëntenorganisatie voor kind en gezin in de medische zorg. Kind & Ziekenhuis wil dat alle kinderen die tijdelijke of langdurig ziek zijn, een aandoening hebben of een beperking hebben, optimale kind- en gezinsgerichte zorg krijgen. Dat betekent dat kinderen zich gezien, gehoord en veilig voelen. Lees meer
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 4 weken
Help Christel van Stichting Kind en ziekenhuis
Christel is jouw contactpersoon voor dit project
Een (communicatie)professional met ervaring binnen bestuurlijk leiderschap, die zijn of haar kennis over leiderschapsvaardigheden kan overbrengen in een aantal sessies. Benodigd: ervaring met onderhandelingsvaardigheden, (non)-verbale communicatie & bestuurlijk leiderschap
Door Christel van Batenburg
Project medewerker/coördinator
⏱️ Geplaatst op 06 juli 2022
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 4 weken
Stichting Kind en Ziekenhuis is al bijna 50 jaar dé patiëntenorganisatie voor kind en gezin in de medische zorg. Kind & Ziekenhuis wil dat alle kinderen die tijdelijke of langdurig ziek zijn, een aandoening hebben of een beperking hebben, optimale kind- en gezinsgerichte zorg krijgen. Dat betekent dat kinderen zich gezien, gehoord en veilig voelen.
Lees meer
Al bijna 50 jaar dé patiëntenorganisatie voor kind en gezin in de medische zorg.
Het betekent ook dat kinderen zelf de regie over hun leven kunnen blijven voeren. Zowel voor als tijdens en na het zorgproces. Kinderen moeten zoveel mogelijk kunnen blijven meedoen en zich zoveel mogelijk lichamelijk, mentaal en sociaal kunnen blijven ontwikkelen. De zorg vindt liefst thuis, op school of dagbesteding plaats, of indien nodig in een ziekenhuis of zorgorganisatie. Dat staat in het internationale Kinderrechtenverdrag en in de Handvesten Kind&Ziekenhuis en Kind&Zorg van Stichting Kind en Ziekenhuis. Zorgprofessionals stellen kind en gezin centraal. Zij luisteren goed naar de stem van kind en gezin, want dat zijn de experts in hun eigen situatie. Zorgprofessionals informeren kind en gezin optimaal over de mogelijkheden, waarbij ze alle leefdomeinen betrekken. Kind en gezin maken samen met hun zorgprofessionals keuzes die bij hun wensen en behoeftes passen. Zodat het kind zich zo goed mogelijk kan ontwikkelen in een voor hem of haar waardevol leven. En, indien mogelijk, zelfs uitgroeit tot een zelfverzekerde volwassene.
Stichting Kind en Ziekenhuis zet zich in voor optimale kind- en gezinsgerichte zorg voor zieke kinderen en hun gezinnen. Dit doen wij door:
Dankzij ons werk krijgen zieke kinderen en hun gezinnen optimale, kindgerichte zorg die hun ontwikkeling en welzijn bevordert. Zo hebben wij er bijvoorbeeld voor gezorgd dat:
Stichting Kind en Ziekenhuis, met ANBI-status, verbetert kindgerichte zorg. Ziekenhuizen als Adrz en Jeroen Bosch ontvingen het Gouden Smiley-keurmerk. Samenwerking met NVK en NZr versterkt kinderrechten in de zorg. Meer info: kinderrechtenindezorg.nl
Stichting Kind en ziekenhuis
Churchilllaan 11 4e etage
3527GV Utrecht
Stichting Kind en ziekenhuis