Jolanda 👐 Brochure design

"Ik heb fijn samengewerkt met Hester Rippen van Stichting Kind & Ziekenhuis. Het was een mooi project, en de samenwerking ging vlot en soepel."
Jolanda
Gelijk hebben is één, gelijk krijgen twee. Ik zoek hulp bij realiseren van (collectieve) besluitvaardigheid en faciliteren van draagvlak voor verandering in kindzorg als een leider. Is bestuurlijk leiderschap iets wat in jouw straatje ligt? Schrijf je in!
Stichting Kind en ziekenhuis
Het betekent ook dat kinderen zelf de regie over hun leven kunnen blijven voeren. Zowel voor als tijdens en na het zorgproces. Kinderen moeten zoveel mogelijk kunnen blijven meedoen en zich zoveel mogelijk lichamelijk, mentaal en sociaal kunnen blijven ontwikkelen. De zorg vindt liefst thuis, op school of dagbesteding plaats, of indien nodig in een ziekenhuis of zorgorganisatie. Dat staat in het internationale Kinderrechtenverdrag en in de Handvesten Kind&Ziekenhuis en Kind&Zorg van Stichting Kind en Ziekenhuis. Zorgprofessionals stellen kind en gezin centraal. Zij luisteren goed naar de stem van kind en gezin, want dat zijn de experts in hun eigen situatie. Zorgprofessionals informeren kind en gezin optimaal over de mogelijkheden, waarbij ze alle leefdomeinen betrekken. Kind en gezin maken samen met hun zorgprofessionals keuzes die bij hun wensen en behoeftes passen. Zodat het kind zich zo goed mogelijk kan ontwikkelen in een voor hem of haar waardevol leven. En, indien mogelijk, zelfs uitgroeit tot een zelfverzekerde volwassene.
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 4 weken
Help Christel van Stichting Kind en ziekenhuis
Christel is jouw contactpersoon voor dit project
Een (communicatie)professional met ervaring binnen bestuurlijk leiderschap, die zijn of haar kennis over leiderschapsvaardigheden kan overbrengen in een aantal sessies. Benodigd: ervaring met onderhandelingsvaardigheden, (non)-verbale communicatie & bestuurlijk leiderschap
Door Christel van Batenburg
Project medewerker/coördinator
⏱️ Geplaatst op 06 juli 2022
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 4 weken
Het betekent ook dat kinderen zelf de regie over hun leven kunnen blijven voeren. Zowel voor als tijdens en na het zorgproces. Kinderen moeten zoveel mogelijk kunnen blijven meedoen en zich zoveel mogelijk lichamelijk, mentaal en sociaal kunnen blijven ontwikkelen. De zorg vindt liefst thuis, op school of dagbesteding plaats, of indien nodig in een ziekenhuis of zorgorganisatie. Dat staat in het internationale Kinderrechtenverdrag en in de Handvesten Kind&Ziekenhuis en Kind&Zorg van Stichting Kind en Ziekenhuis.
Zorgprofessionals stellen kind en gezin centraal. Zij luisteren goed naar de stem van kind en gezin, want dat zijn de experts in hun eigen situatie.
Zorgprofessionals informeren kind en gezin optimaal over de mogelijkheden, waarbij ze alle leefdomeinen betrekken.
Kind en gezin maken samen met hun zorgprofessionals keuzes die bij hun wensen en behoeftes passen. Zodat het kind zich zo goed mogelijk kan ontwikkelen in een voor hem of haar waardevol leven.
En, indien mogelijk, zelfs uitgroeit tot een zelfverzekerde volwassene.