Erik 👐 Storytelling audit

"Goede communicatie en sfeer"
Erik
Wereldwijd worden inheemse volkeren misbruikt als toeristische attractie. Wij assisteren hen om CBT (community-based tourism) leiders te worden.
Lees meer8-16 uur in totaal
Verspreid over 2-10 weken
Op locatie en/of vanuit huis
We kunnen direct starten
Met jouw strategisch advies en creatieve inzichten kunnen we bedrijven met CSR budget effectief benaderen. Met de juiste toon en overtuigende presentatie werken we samen om de exploitatie van inheemse volkeren door toerisme te stoppen.
Charlotte Louwman-Vogels
Stichting Fair Tourism
Onze missie is het empoweren van inheemse gemeenschappen binnen community-based tourism om hen boven de status van toeristische attracties uit te tillen. Door de nieuwe CSRD en ESRS wetgeving, die grote bedrijven tot duurzaamheidsrapportage verplicht, zien we kansen om meer bedrijven aan te trekken voor financiering. Dit stelt ons in staat om samen met inheemse volkeren respectvol toerisme te ontwikkelen, gebaseerd op hun unieke verhalen en vaardigheden, door onze gastcolleges te transformeren naar impactvolle keynotes.
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik weet hier een beetje wat van af
Een strategische business developer die onze missie begrijpt en kan helpen om de juiste zakelijke partners te vinden. Deze expert combineert kennis van de markt met creatieve strategieën om effectieve relaties en partnerschappen te smeden.
Wij assisteren inheemse volkeren (Kayan/long neck in Thailand en Maasai in Kenia) met de transitie van showdorp naar respectvolle toeristische activiteiten die bijdragen aan armoedebestrijding en natuurbehoud. Daarnaast geven we workshops en keynotes om studenten en reizigers bewust te maken van duurzaam toerisme gerund door de lokale bevolking.
Ontvang meer informatie over de leukste (online) flexibele vrijwilligersprojecten 🔔