Barbara 👐 Strategisch Communicatie advies

"STORR heeft een prachtig doel en werkt volledig op vrijwilligers. We hebben nu een communicatiestrategie neergezet maar fondsenwervers zouden ook zeer welkom zijn. "
Barbara
Ontdenk hieronder andere mooie projecten 🙂
Stichting Economische Ontwikkeling Ricanau-Ricanaumofo
STEORR wil de duurzame economische ontwikkeling in het gebied van Ricanau Ricanau Mofo en Moengo tot stand brengen door de lokale bevolking te stimuleren zelf bedrijven op te zetten in de agrarische sector. Lees meer
Uren
6 tot 10 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Help Rudi van Stichting Economische Ontwikkeling Ricanau-Ricanaumofo
Rudi is jouw contactpersoon voor dit project
Een professional die kennis heeft met het opzetten van crowdfunding campagnes en ons kan adviseren over het opzetten van crowdfunding. Benodigd: ervaring met zaken als crowdfunding aanpak, geschikte platforms, content creatie voor crowdfunding, campagnevoering etc.
Door Rudi Darson
Project medewerker/coördinator
⏱️ Geplaatst op 26 september 2023
Uren
6 tot 10 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
STEORR wil de duurzame economische ontwikkeling in het gebied van Ricanau Ricanau Mofo en Moengo tot stand brengen door de lokale bevolking te stimuleren zelf bedrijven op te zetten in de agrarische sector.
Lees meerStichting Economische Ontwikkeling Ricanau-Ricanaumofo
Habib Bourguibastraat 101
3573 PL Utrecht
Stichting Economische Ontwikkeling Ricanau-Ricanaumofo