Lieke 👐 Brownpaper sessie Facilitator

"Het was absoluut een fijne samenwerking met het team. Ze reageren snel en de sessie zelf was erg leuk met een fijne open sfeer. Blij dat ik heb mogen helpen!"
Lieke
Stichting Combiwel Buurtwerk
Uren
2 tot 5 uur in totaal
📍 Op locatie
Help Jeannette van Stichting Combiwel Buurtwerk
Jeannette is jouw contactpersoon voor dit project
Een dagvoorzitter of workshop facilitator die tijdens een vergadering of event als dagvoorzitter kan fungeren. Benodigd: heeft ervaring met het faciliteren van strategische workshops. Heeft een achtergrond in strategische consulting en/of management.
Door Jeannette Kaptein
Project medewerker/coördinator
⏱️ Geplaatst op 03 mei 2023
Uren
2 tot 5 uur in totaal
📍 Op locatie
Wij werken vanuit co creatie, omdat wij geloven dat oplossingen alleen werken wanneer je ze samen ontwikkeld met de mensen om wie het gaat: de buurtbewoners, vrijwilligers en ondernemers in de buurt. Samen werken we in de meest kwetsbare buurten aan de grote opgaven van deze tijd: verduurzaming, gezondheid, vertrouwen in elkaar en we bouwen aan communities, waar mensen weer naar elkaar omkijken.
Lees meer