39c8747a-cd10-4455-a26f-5508e7c6e7dc

Prostaatkankerstichting

Help Prostaatkankerstichting

Social media post templates

Uren

4 tot 8 uur in totaal

Periode

In 2 tot 5 weken

📍 Vanuit huis

Hoe het werkt?

Klik hier
Jeanette van Swaal

Help Jeanette van Prostaatkankerstichting

Jeanette is jouw contactpersoon voor dit project

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

🖼 Canva / Design tool
🎨 Grafisch Design
🎨 Logo & Huisstijl

Een grafisch designer die vanuit onze huisstijl een set van social media templates kan maken, die wij vervolgens zelf kunnen invullen om social media posts te maken.

Jeanette van Swaal

Door Jeanette van Swaal

Marketing & Communicatie

⏱️ Geplaatst op 23 december 2024

Help Prostaatkankerstichting

Social media post templates

Uren

4 tot 8 uur in totaal

Periode

In 2 tot 5 weken

📍 Vanuit huis

Hoe het werkt?

Klik hier
Prostaatkankerstichting
Prostaatkankerstichting

De missie van Prostaatkankerstichting.

👩‍⚕️Gezondheid en ziektebestrijding
💒 Gevestigde organisatie
📍Utrecht

Onze missie is om de kwaliteit van leven van mannen met prostaatkanker en hun naasten te verbeteren door middel van betrouwbare informatie, persoonlijke ondersteuning en lotgenotencontact. Daarnaast zetten we ons in voor vroege opsporing, optimale zorg en meer bewustwording rondom prostaatkanker.

Lees meer

Professionals over Prostaatkankerstichting

Eward 👐 UX audit

💛
rating-stars

"Het was erg fijn samenwerken met Jeanette en het team van de Prostaatkankerstichting. Als vrijwilliger kreeg ik de ruimte om een UX-audit uit te voeren en verbetersuggesties te delen. Er was oprechte interesse in best practices en bereidheid om te verbeteren. Een mooie ervaring om bij te dragen aan een organisatie die veel betekent voor mannen met prostaatkanker en hun naasten."

Eward

Lucy 👐 Social media post templates

💛
rating-stars

"Ik heb een erg fijne samenwerking met de Prostaatkankerstichting gehad. De contactpersoon had goed geformuleerde wensen waar we snel mee aan de slag konden!"

Lucy