Robin 👐 Website design + Wordpress inrichten

"Samenwerking was prettig :) Pillar had voldoende wireframes en designs om mee aan de slag te gaan."
Robin
Ontdenk hieronder andere mooie projecten 🙂
Pillar
Bijdragen aan een gelukkigere, gezondere en meer verbonden samenleving door het vergroten van (zelf)bewustzijn bij kinderen en het aantal waardevolle contactmomenten met werkelijke aandacht tussen ouders en kinderen. Lees meer
Uren
15 tot 25 uur in totaal
Periode
In 3 tot 5 weken
Help Liesbeth van Pillar
Liesbeth is jouw contactpersoon voor dit project
Een designer die een design kan maken voor social media posts. Iemand die ook mee kan denken over de content en copy. Iemand die ahw in de huid van de doelgroep kan kruipen, weet waar zij op aanslaan en daar teksten bij kan schrijven.
Door Liesbeth Verhagen
⏱️ Geplaatst op 25 januari 2021
Uren
15 tot 25 uur in totaal
Periode
In 3 tot 5 weken
Bijdragen aan een gelukkigere, gezondere en meer verbonden samenleving door het vergroten van (zelf)bewustzijn bij kinderen en het aantal waardevolle contactmomenten met werkelijke aandacht tussen ouders en kinderen.
Lees meer