Marijn 👐 Social Media posts ontwerpen

"Fijn samengewerkt met het team van Peace Brigades International. Ik ben blij dat ik met mijn expertise een kleine bijdrage kon leveren aan hun missie."
Marijn
Peace Brigades International - Afdeling Nederland
Uren
8 tot 16 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
Help Lizzy van Peace Brigades International - Afdeling Nederland
Lizzy is jouw contactpersoon voor dit project
Een creatieve concepter/copywriter, die een campagne communicatieconcept kan bedenken en deze tot visuele mock-ups kan uitwerken in een concept document.
Door Lizzy Anjel-van Dijk
Project medewerker/coördinator
⏱️ Geplaatst op 03 augustus 2022
Uren
8 tot 16 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
Mensenrechtenverdedigers staan in de frontlinie bij de verdediging van de mensenrechten. Peace Brigades International (PBI) creëert 'Space for Peace' waardoor mensenrechtenverdedigers zélf op een veilige en geweldloze manier aan een betere toekomst kunnen werken. Dit doet PBI door bedreigde mensenrechtenverdedigers te beschermen en toegang te bieden tot ons internationale netwerk. Wij delen kennis over mensenrechten en schendingen hiervan en voeren campagne bij het autoriteiten en internationaal publiek.
Lees meer