e7712ccd-eb4f-4024-b6bb-e7700b1f9518

Peace Brigades International - Afdeling Nederland

Help Peace Brigades International - Afdeling Nederland

Creatief campagne concept

Uren

8 tot 16 uur in totaal

Periode

In 2 tot 4 weken

Hoe het werkt?

Klik hier
Lizzy Anjel-van Dijk

Help Lizzy van Peace Brigades International - Afdeling Nederland

Lizzy is jouw contactpersoon voor dit project

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

📢 Campagnes
✍️ Copywriting
🌕 Creative Concepting

Een creatieve concepter/copywriter, die een campagne communicatieconcept kan bedenken en deze tot visuele mock-ups kan uitwerken in een concept document.

  • Jij bent een creatieve geest met een passie voor schrijven of designen en conceptueel denken.
  • Ervaring met het inzetten van jouw schrijf- en conceptuele vaardigheden voor het uitwerken van een nieuwe campagne.
  • Het is prettig als je een start kan maken met de visuele uitwerking in de vorm van mock-ups of schetsen.
Lizzy Anjel-van Dijk

Door Lizzy Anjel-van Dijk

Project medewerker/coördinator

⏱️ Geplaatst op 03 augustus 2022

Help Peace Brigades International - Afdeling Nederland

Creatief campagne concept

Uren

8 tot 16 uur in totaal

Periode

In 2 tot 4 weken

Hoe het werkt?

Klik hier
Peace Brigades International - Afdeling Nederland
Peace Brigades International - Afdeling Nederland

De missie van Peace Brigades International - Afdeling Nederland.

🕊Mensenrechten
💒 Gevestigde organisatie
📍Utrecht

Mensenrechtenverdedigers staan in de frontlinie bij de verdediging van de mensenrechten. Peace Brigades International (PBI) creëert 'Space for Peace' waardoor mensenrechtenverdedigers zélf op een veilige en geweldloze manier aan een betere toekomst kunnen werken. Dit doet PBI door bedreigde mensenrechtenverdedigers te beschermen en toegang te bieden tot ons internationale netwerk. Wij delen kennis over mensenrechten en schendingen hiervan en voeren campagne bij het autoriteiten en internationaal publiek.

Lees meer

Professionals over Peace Brigades International - Afdeling Nederland

Marijn 👐 Social Media posts ontwerpen

💛
rating-stars

"Fijn samengewerkt met het team van Peace Brigades International. Ik ben blij dat ik met mijn expertise een kleine bijdrage kon leveren aan hun missie."

Marijn

Krab 👐 Korte animatie

💛
rating-stars

"Het was fijn om samen te werken met Peace Brigades International! Het was een uitdagende en mooie opdracht om aan te werken en we zijn erg blij en trots om een bijdrage te leveren aan hun mooie organisatie. "

Krab

Olivier 👐 Creatief campagne concept

💛
rating-stars

"Mooie organisatie met een heel betrokken en dankbaar team. Waren duidelijk in wat gewenst was en stonden (actief) open voor de suggesties. Hopelijk kan op basis van wat we gedaan hebben en nog gaan veel impact gemaakt worden ten goede van mensenrechten en hen die hiervoor opstaan. #standupfor"

Olivier

Leo 👐 Fotoshoot mensenrechtenactivist

💛
rating-stars

"Het was fijn samen te werken en we hebben inmiddels een vervolg gemaakt. Vorige week heb ik een fotoshoot van een nieuwe mensenrechtenbeschermer gemaakt."

Leo

Joris 👐 Buiten fotoshoot

💛
rating-stars

"Prettige communicatie mrt een betrokken team. Duidelijke briefing"

Joris

Linda 👐 Korte animatie mensenrechtenverdedigers

💛
rating-stars

"Zeer fijne samenwerking met Lizzy van Peace Brigades. Goede communicatie, goede briefing."

Linda