🚨 Dit project heeft het maximale aantal inschrijvingen bereikt 🚨
Inschrijven is helaas niet meer mogelijk
Ontdek hieronder andere mooie projecten
NewBees
NewBees zet zich in voor een inclusief Nederland. Dat doen we door inclusieve inburgering te organiseren voor gemeenten, door nieuwkomers te begeleiden bij lokale ondernemers en organisaties, en door bedrijven te adviseren en begeleiden op het gebied van Diversiteit en Inclusie. Lees meer
Help NewBees
Adverteren in Google met Google Grants
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Help Nadia van NewBees
Nadia is jouw contactpersoon voor dit project
Profiel van de vrijwilliger
Ben jij wie we zoeken?
Een marketeer die, binnen de regels van Google Grants, een effectieve Ads campagne kan opzetten. Benodigd: bekend met de voorwaarden van Google Grants.
- Heb je ervaring met Google Grants? Dan ben jij de aangewezen persoon om ons te ondersteunen met je digitale marketingvaardigheden.
- Laat je creativiteit en strategische denkwijze zien met het opzetten van een effectieve Google Grants Ads-campagne.
- Jij weet hoe je online zichtbaarheid kan vergroten met Google Ads.
Door Nadia Schoenzwytt
Marketing & Communicatie
⏱️ Geplaatst op 17 oktober 2023
Help NewBees
Adverteren in Google met Google Grants
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
De missie van NewBees.
NewBees zet zich in voor een inclusief Nederland. Dat doen we door inclusieve inburgering te organiseren voor gemeenten, door nieuwkomers te begeleiden bij lokale ondernemers en organisaties, en door bedrijven te adviseren en begeleiden op het gebied van Diversiteit en Inclusie.
Lees meer