Jesse 👐 Social media channel Audit

"Ik vond het een leuke samenwerking met meetings die to the point waren. Daarnaast stonden ze erg open voor mijn feedback en werd geluisterd naar mijn kennis."
Jesse
Ontdenk hieronder andere mooie projecten 🙂
Nederlands Cystic Fibrosis Stichting
NCFS zet zich in voor een langer en beter leven voor mensen met taaislijmziekte, Cystic Fibrosis, in Nederland. Zo geven wij hen de kans op een normaal leven. Lees meer
Uren
4 tot 10 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
Help Daniëlle van Nederlands Cystic Fibrosis Stichting
Daniëlle is jouw contactpersoon voor dit project
Een Social Media specialist die Social Media analyses kan doen en dit kan vertalen naar een concreet advies met verbeterpunten. Benodigd: ervaring met Social Media-gerelateerde thematieken (bijvoorbeeld strategieën, doelgroepen, content types, engagement, content, etc.).
Door Daniëlle Mouissie
⏱️ Geplaatst op 26 april 2021
Uren
4 tot 10 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
NCFS zet zich in voor een langer en beter leven voor mensen met taaislijmziekte, Cystic Fibrosis, in Nederland. Zo geven wij hen de kans op een normaal leven.
Lees meerNederlands Cystic Fibrosis Stichting
Dr. A. Schweitzerweg 3a
3744 MG Baarn
Nederlands Cystic Fibrosis Stichting