Sladjana 👐 3 Logo's Drukwerk Klaar Maken
"Met plezier heb ik deze vectorpictogrammen gemaakt met behulp van de aangeleverde afbeeldingen in jpg-formaat. Ik ben blij dat ik heb kunnen helpen."
Sladjana
Ontdek hieronder andere mooie projecten
Mind Us
Stichting MIND Us versterkt de mentale gezondheid van jongeren door samen te werken met diverse partners. We stimuleren vernieuwende initiatieven en zorgen voor de juiste aandacht voor mentale problemen. Lees meer
Uren
5 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 5 weken
Help Evelien van Mind Us
Evelien is jouw contactpersoon voor dit project
Door Evelien van Geene
Marketing & Communicatie
Geplaatst op 14 januari 2026
Uren
5 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 5 weken
Stichting MIND Us versterkt de mentale gezondheid van jongeren door samen te werken met diverse partners. We stimuleren vernieuwende initiatieven en zorgen voor de juiste aandacht voor mentale problemen.
Lees meer
Samen voor een mentaal gezonde jeugd.
Stichting MIND Us zet zich in voor een gezonde mentale ontwikkeling van jongeren tussen 12 en 27 jaar. We bundelen krachten en stimuleren vernieuwende initiatieven om mentale problemen vroeg aan te pakken. We zijn medepartner van het platform "In je bol" bieden ze gratis en anonieme ondersteuning.
Stichting MIND Us, met ANBI-status, bereikt jaarlijks 1 miljoen jongeren via 100+ inloopvoorzieningen. Erevoorzitter Koningin Máxima en steun van Postcode Loterij versterken hun impact. Lees meer: https://mindus.nl en https://www.postcodeloterij.nl/goede-doelen/bijzondere-projecten/mind-us