MDDance
Met MDDance willen we de ervaringen en percepties van de Nederlandse multiculturele identiteit en achtergrond binnen de Nederlandse (podium)kunsten zichtbaarder maken Lees meer
Help MDDance
Strategisch advies over marketing
Uren
5 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Help Monique van MDDance
Monique is jouw contactpersoon voor dit project
Profiel van de vrijwilliger
Ben jij wie we zoeken?
Een strateeg of marketeer die ons helpt met strategische marketing thema's uitdiepen zoals doelstellingen, positionering, doelgroep, boodschap en kanalen.
- Je helpt ons graag met onze marketingdoelstellingen, positionering, doelgroep en de juiste boodschap.
- Met jouw expertise help je ons onze marketingstrategie naar een hoger niveau te tillen.
Door Monique Duurvoort
Oprichter
Help MDDance
Strategisch advies over marketing
Uren
5 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
De missie van MDDance.
Met MDDance willen we de ervaringen en percepties van de Nederlandse multiculturele identiteit en achtergrond binnen de Nederlandse (podium)kunsten zichtbaarder maken
Lees meerOntdek soortgelijke projecten
Waar jij direct het verschil kunt maken
MDDance
Zichtbaarheid geven aan multiculturele verhalen door dans en reflectie.
Wie wij zijn
Monique Duurvoort | MDDance vergroot de zichtbaarheid van multiculturele identiteiten in de Nederlandse (podium)kunsten door eigen ervaringen en percepties te delen. Vanuit mijn Afro-Westerse achtergrond onderzoek ik esthetiek, vorm, verhaal, dansidioom, context, publiek en beleving. Deze leg ik voor en nodig het publiek uit na te denken over vooroordelen, cultuur en erfgoed in onze samenleving.
Onze projecten en activiteiten
MDDance vergroot de zichtbaarheid van multiculturele identiteiten in de Nederlandse podiumkunsten.
- Kunstproject Armazoen: dansfilm in zeecontainer met nationale en internationale tour.
- Coaching en workshops voor dansers en kunstenaars.
- Choreografieën zoals CLOUD TALKS en LEGACIES.
- Gastbijdragen aan kunst- en cultuurprojecten.
- Talentontwikkeling binnen multiculturele podiumkunsten.
Onze impact
Dankzij ons werk vergroten we de zichtbaarheid van multiculturele identiteiten in de Nederlandse podiumkunsten. Zo hebben wij er bijvoorbeeld voor gezorgd dat:
- Het kunstproject Armazoen internationaal werd vertoond, onder meer op SAIL2025 in Amsterdam.
- Een vergeten slavernijverhaal via dansfilm in een zeecontainer onder de aandacht kwam.
- Monique Duurvoort werd erkend als jurylid bij de Amsterdamprijs voor de Kunst 2017.
Nieuwtjes
MDDance, met ANBI-status, brengt multiculturele verhalen tot leven. Hun project Armazoen reist internationaal en kreeg persaandacht. Jurylid Monique Duurvoort versterkt hun artistieke impact. Lees meer: https://theaterencyclopedie.nl/wiki/MDDance, https://denieuwegevers.nl/onze-organisaties/mddance