Sanne 👐 Kennissessie Google Analytics 4

"Het team van Leprastichting was oprecht geïnteresseerd en stelde gerichte vragen."
Sanne
De eeuwenoude bacteriële ziekte lepra ontwricht nog steeds miljoenen levens door lichamelijke verminkingen en sociale uitsluiting. De Leprastichting werkt aan een wereld zonder lepra. Het moet en het kan!
Lees meer4-10 uur in totaal
Verspreid over 3-6 weken
Op locatie en/of vanuit huis
Starten binnen één maand
Met jouw expertise help je ons om nog meer impact te maken en bij te dragen aan een einde te maken aan een wereld zonder lepra.
Leonie de Vries
Leprastichting
Ons doel? In 2040 een wereld zonder lepra! Dat kunnen we niet zonder meer bekendheid, waar onze socials een belangrijke tool voor is. We willen onze social media activiteiten naar een hoger plan tillen en er meer resultaat uit halen. Kun jij met ons meedenken hoe?
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee
Een strateeg, marketeer of social media specialist die als sparringpartner helpt met een betere social media strategie. Op zoek naar iemand met ervaring met doelstellingen, positionering, doelgroep, boodschap en kanalen.
Een wereld zonder lepra. Het moet en het kan. Maar helaas worden jaarlijks nog steeds meer dan 200.000 mensen getroffen door deze ziekte. Met ruim 50 jaar ervaring werken we aan een wereld zonder lepra en een wereld zonder ernstige lichamelijke en psychische klachten als gevolg van lepra. Door tijdige behandeling én preventie, voorkomen we nieuwe besmettingen. Zo kunnen we in 2040 de eeuwenoude ziekte lepra definitief een halt toeroepen.
Lees meer