Cherinda 👐 Call: Online marketeer

"De vraag was lekker concreet, dus het kostte weinig tijd om deze te kunnen beantwoorden. Maximale impact voor minimale tijd💪"
Cherinda
Jane Goodall Instituut Nederland
Uren
8 tot 16 uur in totaal
Periode
In 3 tot 5 weken
📍 Vanuit huis
Help Marleen van Jane Goodall Instituut Nederland
Marleen is jouw contactpersoon voor dit project
Een contentspecialist of copywriter, die binnen ons CMS systeem een content update kan geven aan pagina's van onze website. Benodigd: ervaring met content, copywriting en CMS systemen (Bijvoorbeeld: WordPress, Joomla!, Wix, Webflow of Drupal)
Door Marleen Haverkamp
Marketing & Communicatie
⏱️ Geplaatst op 24 maart 2025
Uren
8 tot 16 uur in totaal
Periode
In 3 tot 5 weken
📍 Vanuit huis
Het voortbestaan van de chimpansee staat op het spel. Deze mensaap wordt bedreigd door stroperij en de vernietiging van zijn leefgebied. Het Jane Goodall Instituut zet zich in voor de duurzame bescherming van chimpansees en hun leefgebied. Met hulp van de lokale bevolking in Afrika, vangen we chimpansees in nood op, pakken we stroperij aan en planten we miljoenen bomen. We streven naar een gezonde planeet waarin mens, dier en natuur in harmonie samen leven en ieder individu het verschil kan maken.
Lees meer