Victor 👐 Fotoshoot

"Leuke samenwerking voor een goed doel! Het contact met Merlissa verliep super!"
Victor
IT4Kids
Ieder kind moet kunnen sporten! Ieder kind moet kunnen participeren in sport en spel. Sport is een uitlaatklep, sport is leuk en sport is vooral goed voor de ontwikkeling van een kind. Door te sporten met leeftijdsgenoten bouw je aan #skills4life, zoals discipline, samenwerking, zelfvertrouwen, en respect. IT4Kids zamelt afgeschreven hardware in van bedrijven en schenkt (namens de donateur) de waarde hiervan aan projecten van goede doelen die zich inzetten voor structurele sportkansen voor kinderen die deze om financiële of fysieke uitdagingen anders niet hebben.
Uren
10 tot 20 uur in totaal
Periode
In 4 tot 6 weken
📍 Vanuit huis
Het benaderen en betrokken houden van belangrijke supporters, donateurs van de stichting, daarom zou het tof zijn als jij de teksten kunt vertalen van onze o.a. nieuwsbrief!
Door Marlissa van der Kamp
Marketing & Communicatie
⏱️ Geplaatst op 02 mei 2023
Binnen onze relaties en in het netwerk (zeker vanuit de oprichter) zitten veel Engelstalige personen. Om deze personen ook betrokken te houden bij de stichting, willen we hun ook voorzien van informatie. Hiervoor sturen we diverse mailings en nieuwsbrieven bijvoorbeeld. Dit laten we nu vertalen door een vertaalbureau, maar misschien wil jij ons wel helpen? De kosten die we hiermee kunnen besparen (en dat is best een flink bedrag) kunnen we weer doel besteden: sportkansen voor kinderen creëren!
Een multilingual copywriter of communicatie professional die verschillende teksten kan vertalen van het Nederlands naar het Engels.
Help Marlissa de Copywriting te verbeteren
Marlissa is jouw contactpersoon voor dit project
Uren
10 tot 20 uur in totaal
Periode
In 4 tot 6 weken
📍 Vanuit huis
Ieder kind moet kunnen sporten! Ieder kind moet kunnen participeren in sport en spel. Sport is een uitlaatklep, sport is leuk en sport is vooral goed voor de ontwikkeling van een kind. Door te sporten met leeftijdsgenoten bouw je aan #skills4life, zoals discipline, samenwerking, zelfvertrouwen, en respect.
IT4Kids zamelt afgeschreven hardware in van bedrijven en schenkt (namens de donateur) de waarde hiervan aan projecten van goede doelen die zich inzetten voor structurele sportkansen voor kinderen die deze om financiële of fysieke uitdagingen anders niet hebben.