23a34c90-8ced-450d-88e7-539571b5fe9e

Ontwerpen van verschillende visual assets

Ieder kind verdient het om te sporten! Wij kunnen dit alleen mogelijk maken door onze geweldige donateurs. Om hen te enthousiasmeren over ons doel, hebben we verschillende nieuwe designs nodig, zoals een infographic en een one pager. Ben jij de designer die ons daarmee kan helpen?

IT4Kids

IT4Kids

Ieder kind moet kunnen sporten! Ieder kind moet kunnen participeren in sport en spel. Sport is een uitlaatklep, sport is leuk en sport is vooral goed voor de ontwikkeling van een kind. Door te sporten met leeftijdsgenoten bouw je aan #skills4life, zoals discipline, samenwerking, zelfvertrouwen, en respect. IT4Kids zamelt afgeschreven hardware in van bedrijven en schenkt (namens de donateur) de waarde hiervan aan projecten van goede doelen die zich inzetten voor structurele sportkansen voor kinderen die deze om financiële of fysieke uitdagingen anders niet hebben.

Help IT4Kids

Ontwerpen van verschillende visual assets

Uren

25 tot 45 uur in totaal

Periode

In 8 tot 12 weken

Hoe het werkt?

Klik hier
Marlissa van der Kamp

Help Marlissa van IT4Kids

Marlissa is jouw contactpersoon voor dit project

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

🎨 Grafisch Design
✏️ Illustratie

Een Grafisch Designer die ons kan ondersteunen met 5 visual assets voor onze communicatie-activiteiten. Benodigd: ervaring met het opleveren van verschillende visual assets als social posts, banners, flyers etc.

  • Ervaring met het creëren van diverse designs, zoals social media berichten, banners, flyers en meer.
  • Creativiteit en de vaardigheid om onze boodschap te vertalen naar aantrekkelijke visuele content.
  • Kennis van grafische ontwerp software zoals Adobe Creative Suite of Canva.
Marlissa van der Kamp

Door Marlissa van der Kamp

Marketing & Communicatie

⏱️ Geplaatst op 17 januari 2023

Help IT4Kids

Ontwerpen van verschillende visual assets

Uren

25 tot 45 uur in totaal

Periode

In 8 tot 12 weken

Hoe het werkt?

Klik hier
IT4Kids
IT4Kids

De missie van IT4Kids.

👪Kind en gezin
🌿 Groeiende fase
📍Noordwijk

Ieder kind moet kunnen sporten! Ieder kind moet kunnen participeren in sport en spel. Sport is een uitlaatklep, sport is leuk en sport is vooral goed voor de ontwikkeling van een kind. Door te sporten met leeftijdsgenoten bouw je aan #skills4life, zoals discipline, samenwerking, zelfvertrouwen, en respect.

IT4Kids zamelt afgeschreven hardware in van bedrijven en schenkt (namens de donateur) de waarde hiervan aan projecten van goede doelen die zich inzetten voor structurele sportkansen voor kinderen die deze om financiële of fysieke uitdagingen anders niet hebben.

Lees meer

Professionals over IT4Kids

Victor 👐 Fotoshoot

💛
rating-stars

"Leuke samenwerking voor een goed doel! Het contact met Merlissa verliep super!"

Victor

Sophie 👐 3 blogs schrijven

💛
rating-stars

"Communicatie goed was, aardige mesen"

Sophie

Renske Anne 👐 Instagram Stories ontwerpen

💛
rating-stars

"Samen met Marlissa heel fijn samengewerkt voor IT4Kidss!"

Renske Anne

Martijn 👐 Redigeren van jaarverslag

💛
rating-stars

"Hi Marlissa! Dankjewel voor het vertrouwen. Ik heb het graag gedaan! Mooi dat ik jou en IT4Kids heb kunnen helpen! "

Martijn

Carina 👐 Call: PR Specialist

💛
rating-stars

"Heerlijk enthousiast! Heel fijn om samen te sparren hoe dit prachtige doel verder onder de aandacht te brengen en zo meer kinderen te kunnen helpen om te sporten. Wordt met veel liefde, aandacht en enthousiasme gedreven. Veel succes verder"

Carina

Remco 👐 Fotoshoot Winterevent

💛
rating-stars

"Fijne samenwerking met Marlissa en Evelyn van IT4Kids. De opdracht wordt goed voorbesproken. De organisatie stond goed, zowel voor deelnemers als vrijwilligers. En het zijn aardige, enthousiaste mensen. Bedankt voor de leuke opdracht!"

Remco