Tamisha 👐 UX Audit

"Het was een erg fijne samenwerking door de duidelijke communicatie, betrokkenheid van heel het team en enthousiasme van beide kanten "
Tamisha
Onze Drieklimatenkas is in Hortus het huis van de biodiversiteit, het is een reis door het plantenrijk, onze aarde! We willen deze iconische kas vernieuwen en hebben hiervoor een projectplan geschreven. Nu moet deze nog wervend en foutloos worden geschreven! Help je ons?
Hortus Botanicus Amsterdam
Circa 80% procent van de biomassa op aarde, dat wil zeggen van de totale massa van alles wat leeft, bestaat uit planten. Slechts 0,5% van de totale biomassa bestaat uit mensen en dieren. Biodiversiteit en balans in de natuur zijn onmisbaar voor het leven op aarde. De Hortus Amsterdam wil mensen van alle leeftijden inspireren door ze de schoonheid en diversiteit van planten te laten zien en zo hun kennis over planten te vergroten. Wij dragen er aan bij dat mensen het belang van planten voor leven op aarde beseffen en daar naar gaan handelen.
Uren
5 tot 10 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
Help Esther van Hortus Botanicus Amsterdam
Esther is jouw contactpersoon voor dit project
Een kritische copywriter die teksten kan controleren, verbeteren en wervend herschrijven. Pre: een oog voor detail en een hekel aan foud gescheven zinnen ;).
Door Esther Metternich
Fondsenwerver
⏱️ Geplaatst op 01 augustus 2022
Uren
5 tot 10 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
Circa 80% procent van de biomassa op aarde, dat wil zeggen van de totale massa van alles wat leeft,
bestaat uit planten. Slechts 0,5% van de totale biomassa bestaat uit mensen en dieren. Biodiversiteit en balans in de natuur zijn onmisbaar voor het leven op aarde. De Hortus Amsterdam wil mensen van alle leeftijden inspireren door ze de schoonheid en diversiteit van planten te laten zien en zo hun kennis over planten te vergroten. Wij dragen er aan bij dat mensen het belang van planten voor leven op aarde beseffen en daar naar gaan handelen.