
Communicatie strategie sessies
We weten dat een ledenraad heel waardevol is om mensen met hiv beter te ondersteunen. Om kandidaten voor de ledenraad te enthousiasmeren, hebben we wél jouw communicatieskills bij nodig! Spar jij met ons een paar sessies over hoe en wat?

Hiv Vereniging
We bieden ondersteuning en contact, zodat men de regie in handen kan nemen. Discriminatie vanwege hiv en de emancipatie van mensen met hiv stellen we onvermoeibaar aan de orde. Daarnaast is het belangrijk dat iedereen vrij is in hun eigen manier van leven en daarvoor bieden wij objectieve informatie.
Help Hiv Vereniging
Communicatie strategie sessies
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
Met jouw communicatie skills kun jij ons helpen om de door ons gewenste invloed en inbreng van leden en vrijwilligers te realiseren zodat we samen meer impact maken!

Door Sien van Oeveren
De project omschrijving
⏱️ Geplaatst op 28 mei 2021
Waarom we jou nodig hebben
Er vindt een bestuurlijke ontwikkeling plaats waarin de invloed van leden en vrijwilligers beter is uitgewerkt. We willen de (nog op te zetten) ledenraad en uitvoeringsraad duidelijk uitleggen aan onze achterban. Vervolgens mensen enthousiasmeren om zich kandidaat te stellen voor de ledenraad en hen presenteren tijdens de verkiezing. En verder de leden op lagere termijn blijven informeren. Hoe we dit allemaal het beste kunnen aanpakken is nog de vraag en daarvoor hebben we jou nodig!
Wat ga je doen?
- 2 tot 4 één-uur strategiesessies waarin we een aantal onderwerpen kunnen bespreken als: communicatiedoelstellingen, boodschap en doelgroepen.
- Een startplan met adviezen en concrete next steps voor de uitvoer.
- Een geschreven samenvatting van de onderwerpen die besproken zijn.
- Een strategie voor de langere termijn zodat we inspanningen zichtbaar blijven maken.
Wat we al hebben
- Een personeelslid die verantwoordelijk is voor het project.
- Een idee van de boodschap die je graag wilt overbrengen.
- Huidige missie, visie, waarden en communicatie uitingen.
- Een idee van de doelgroepen die we willen bereiken.
- Document wat de bestuurlijke vernieuwing uitlegt.
- Actieplan bestuurlijke ontwikkeling.
- Globaal uitgewerkt communicatieplan.
Het profiel van de vrijwilliger
Ben jij wie we zoeken?
Een ervaren communicatie specialist of adviseur, die als facilitator of sparringpartner kan helpen bepaalde (strategische) communicatie thema's uit te diepen. Benodigd: ervaring met strategische zaken als doelstellingen, content, doelgroepen, boodschap, kanalen, etc.

Help Sien de Communicatie strategie te verbeteren
Sien is jouw contactpersoon voor dit project
Help Hiv Vereniging
Communicatie strategie sessies
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken


De missie van Hiv Vereniging.
We bieden ondersteuning en contact, zodat men de regie in handen kan nemen. Discriminatie vanwege hiv en de emancipatie van mensen met hiv stellen we onvermoeibaar aan de orde. Daarnaast is het belangrijk dat iedereen vrij is in hun eigen manier van leven en daarvoor bieden wij objectieve informatie.
Lees meer