🚨Dit project heeft de maximale aantal inschrijvingen bereikt 🚨
Inschrijven is helaas niet meer mogelijk
Ontdenk hieronder andere mooie projecten 🙂

Help 'n Happie
We maken mensen die het het hardst nodig hebben blij met een heerlijke maaltijd, en helpen tegelijkertijd restaurants draaiende te houden. Dit is een nieuw initiatief van De Nieuwe Gevers dat we van scratch hebben opgezet met een team van creatieve en digitale slimmeriken. Help jij mee? De eerste 200 maaltijden zijn al bezorgd. #coronahulp #supportyourlocals Lees meer
Help Help 'n Happie
Teamlid gezocht: UX Held
Uren
8 tot 14 uur in totaal
Periode
In 8 tot 12 weken

Help Julian van Help 'n Happie
Julian is jouw contactpersoon voor dit project
Het profiel van de vrijwilliger
Ben jij wie we zoeken?
Een UX-Professional met ervaring binnen het vakgebied en kan kennis op een heldere manier overdragen. Heeft bij voorkeur eerder mensen begeleid met hun groei (bijvoorbeeld juniors en/of mediors).

Door Julian Hoogendoorn
Help Help 'n Happie
Teamlid gezocht: UX Held
Uren
8 tot 14 uur in totaal
Periode
In 8 tot 12 weken


De missie van Help 'n Happie.
We maken mensen die het het hardst nodig hebben blij met een heerlijke maaltijd, en helpen tegelijkertijd restaurants draaiende te houden.
Dit is een nieuw initiatief van De Nieuwe Gevers dat we van scratch hebben opgezet met een team van creatieve en digitale slimmeriken. Help jij mee? De eerste 200 maaltijden zijn al bezorgd. #coronahulp #supportyourlocals
