Nibaa 👐 Inhoudelijke check op subsidieaanvraag
 
		"Ik vond het heel fijn om met Erica samen te werken, en iets te doen wat ik niet eerder heb gedaan. Het proces verliep fijn en communicatie was goed!"
Nibaa
 
		
		
			
		
Ontdek hieronder andere mooie projecten
 
		Harmonie KNA Beek
Harmonie KNA is een enthousiaste, culturele en actieve vereniging en organiseert muzikale activiteiten. Wij verbinden hiermee de gemeenschap en zorgen vooral voor veel plezier. Iedereen is van harte welkom, jong en oud. Lees meer
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
 
        Help Erica van Harmonie KNA Beek
Erica is jouw contactpersoon voor dit project
Een strateeg of communicatie specialist, die als facilitator of sparringpartner kan helpen het communicatieplan voor ons Jubileumjaar uit te diepen. Kennis over zaken als: communicatiedoelstellingen, middelen, doelgroepen, boodschap, etc.
 
        Door Erica Gruyters
⏱️ Geplaatst op 22 december 2021
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 3 tot 6 weken
 
		 
		Harmonie KNA is een enthousiaste, culturele en actieve vereniging en organiseert muzikale activiteiten. Wij verbinden hiermee de gemeenschap en zorgen vooral voor veel plezier. Iedereen is van harte welkom, jong en oud.
Lees meer