Jessie 👐 Speed consult: Copywriting workshop

"Het was zeer fijn samenwerken met Emile Thuiszorg. Kirsten was erg helder in haar communicatie en de workshop geven kon op een prettige locatie en de deelnemers waren erg enthousiast. "
Jessie
Het doel is dat het Emile communicatieteam de bijzondere verhalen die plaatsvinden tussen Emilers en cliënten kunnen overdragen in de vorm van een geschreven verhaal.
Emile Thuiszorg
Wij zijn Emile. Een groep slimme, enthousiaste en liefhebbende studenten die samen staan voor persoonlijke aandacht en zorg op maat. Wij zijn er om het verschil te maken voor alle hulpbehoevenden in Nederland. Zodat we hen kunnen helpen het leven te leiden dat ze willen leiden.
Uren
3 tot 6 uur in totaal
Periode
In 1 tot 2 weken
In het Emile communicatieteam zitten negen hele leergierige studenten die graag beter willen worden in schrijven en zo de bijzondere verhalen die plaatsvinden binnen Emile kunnen delen met Emilers, cliënten van Emile en de buitenwereld.
Door Kirsten van de Grift
⏱️ Geplaatst op 01 juli 2020
Sinds een aantal weken hebben we binnen Emile Thuiszorg een nieuw team opgericht, het Emile communicatieteam. Iedereen die voorheen iets met communicatie te maken had, is nu samen gegaan in een communicatieteam zodat ze beter kunnen samenwerken en zo alle communicatie binnen Emile en naar buiten centraal kunnen organiseren. De studenten die in het communicatieteam zitten komen elk seizoen samen om met elkaar te evalueren en doelen op te stellen voor het aankomende seizoen. In dit seizoensoverleg wil ik ook ruimte bieden voor ontwikkeling op professioneel vlak. Op dit moment is er veel behoefte vanuit het team om zich te ontwikkelen op het gebied van schrijven. Daarom wil ik aankomend seizoensoverleg een workshop aanbieden van een half uur a drie kwartier aan de groep (van 9 Emilers) met daarin de basis voor creatief schrijven. Omdat ik me kan voorstellen dat je in een half uur geen volledige kennissessie kunt aanbieden, zou het evt daarna mooi zijn om de drie journalisten van het Emile communicatieteam een verdiepende sessie aan te bieden waarin ze een volledige kennissessie doorlopen en ook al kunnen oefenen. Een pre is om deze journalisten na de kennissessie ook nog te laten oefenen in de praktijk met hulp (coachingstraject), maar dit is geen must.
Een Copywriter die zijn of haar kennis kan overbrengen in een kennissessie of presentatie vorm. Pre: ervaring met het faciliteren van workshops en/of presenteren voor groepen.
Help Kirsten de Copywriting te verbeteren
Kirsten is jouw contactpersoon voor dit project
Uren
3 tot 6 uur in totaal
Periode
In 1 tot 2 weken
Wij zijn Emile. Een groep slimme, enthousiaste en liefhebbende studenten die samen staan voor persoonlijke aandacht en zorg op maat. Wij zijn er om het verschil te maken voor alle hulpbehoevenden in Nederland. Zodat we hen kunnen helpen het leven te leiden dat ze willen leiden.
Lees meer