Jessie 👐 Speed consult: Copywriting workshop
 
		"Het was zeer fijn samenwerken met Emile Thuiszorg. Kirsten was erg helder in haar communicatie en de workshop geven kon op een prettige locatie en de deelnemers waren erg enthousiast. "
Jessie
 
		
		
			
		
Ontdek hieronder andere mooie projecten
 
		Emile Thuiszorg
Wij zijn er om het verschil te maken voor alle hulpbehoevenden in Nederland. Zodat we hen kunnen helpen het leven te leiden dat ze willen leiden. Lees meer
Uren
6 tot 12 uur in totaal
Periode
In 3 tot 4 weken
 
        Help Kirsten van Emile Thuiszorg
Kirsten is jouw contactpersoon voor dit project
Een User Experience Designer die onze website kan evalueren op het gebied van gebruiksvriendelijkheid, in de vorm van een expert review. Benodigd: ervaring met het verbeteren van digitale producten zoals websites, apps of platformen.
 
        Door Kirsten van de Grift
⏱️ Geplaatst op 23 september 2020
Uren
6 tot 12 uur in totaal
Periode
In 3 tot 4 weken
 
		 
		Wij zijn er om het verschil te maken voor alle hulpbehoevenden in Nederland. Zodat we hen kunnen helpen het leven te leiden dat ze willen leiden.
Lees meer