Roy 👐 Google Analytics uitleg

"Het is erg fijn om te werken met Mance, ze heeft een duidelijke vraag en is erg behulpzaam als je iets van de Schrijverscentrale nodig hebt. Goede samenwerking! "
Roy
Ontdenk hieronder andere mooie projecten 🙂
De Schrijverscentrale
Door te lezen begrijp je de wereld beter. Verhalen bieden houvast, geborgenheid en zicht op nieuwe werelden. De Schrijverscentrale zet al haar kennis en kunde in om verhalen te verspreiden door te bemiddelen bij auteursbezoeken door het hele land. Zo maken we literatuur breed zichtbaar en stimuleren we het lezen. Lees meer
Uren
4 tot 10 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
Help Mance van De Schrijverscentrale
Mance is jouw contactpersoon voor dit project
Een Social Media specialist die Social Media analyses kan doen en dit kan vertalen naar een concreet advies met verbeterpunten. Benodigd: ervaring met Social Media-gerelateerde thematieken (bijvoorbeeld strategieën, doelgroepen, content types, engagement, content, etc.).
Door Mance Spoorenberg
⏱️ Geplaatst op 10 december 2020
Uren
4 tot 10 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
Door te lezen begrijp je de wereld beter. Verhalen bieden houvast, geborgenheid en zicht op nieuwe werelden. De Schrijverscentrale zet al haar kennis en kunde in om verhalen te verspreiden door te bemiddelen bij auteursbezoeken door het hele land. Zo maken we literatuur breed zichtbaar en stimuleren we het lezen.
Lees meer