🚨Dit project heeft de maximale aantal inschrijvingen bereikt 🚨

Inschrijven is helaas niet meer mogelijk

Ontdenk hieronder andere mooie projecten 🙂

e804b67d-2369-48be-8c79-9d759ddf19e6

De Oogvereniging

Help De Oogvereniging

Retargeting Social Ads campagne

Uren

8 tot 12 uur in totaal

Periode

In 3 tot 4 weken

📍 Op locatie en/of vanuit huis

Hoe het werkt?

Klik hier
Astrid Pieterse

Help Astrid van De Oogvereniging

Astrid is jouw contactpersoon voor dit project

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

📢 Social advertenties

Een Social Media marketeer die een effectieve retargeting Social Media campagne kan opzetten en instellen. Benodigd: ervaring met retargeting campagnes via Facebook Ads Manager en/of Linkedin Campaign Manager.

Astrid Pieterse

Door Astrid Pieterse

Marketing & Communicatie

⏱️ Geplaatst op 29 februari 2024

Help De Oogvereniging

Retargeting Social Ads campagne

Uren

8 tot 12 uur in totaal

Periode

In 3 tot 4 weken

📍 Op locatie en/of vanuit huis

Hoe het werkt?

Klik hier
De Oogvereniging
De Oogvereniging

De missie van De Oogvereniging.

🌈Diversiteit en inclusiviteit
💒 Gevestigde organisatie
📍Utrecht

De Oogvereniging maakt mensen met een oogaandoening zichtbaar. Dat doen wij om ervoor te zorgen dat ze de beste oogzorg krijgen en helemaal mee kunnen doen in de maatschappij.

Lees meer

Professionals over De Oogvereniging

Nadie 👐 Professionele Powerpoint template

💛
rating-stars

"Het was een fijne samenwerking met de Oogvereniging en Astrid. Fijne meetings, heldere afspraken gemaakt en zichtbaar betrokken en enthousiast over de Oogvereniging. Een aanrader! :) "

Nadie

Chiel 👐 Video’s voor ledenwervingscampagne

💛
rating-stars

"We hadden een fijne samenwerking met Astrid. Eerst een fijne kennismaking me een videocall en daarna via zoom twee keer besproken wat het script ging worden. Van beide kanten was er ruimte voor creatieve en technische ideeën. We kwamen bij verschillende mensen thuis waar Astrid zich ontfermde over de kandidaten zodat ik rustig de apparatuur op kon bouwen. Tijdens de opnames en nabewerken verliep ook alles goed zoals het hoort. We staan zeker open voor nieuwe samenwerkingen in de toekomst!"

Chiel

Alfred 👐 Call: Creatieve brainstormer

💛
rating-stars

"Leuk gesprek, duidelijke briefing, helemaal prima."

Alfred

Marloes 👐 Campagne concept Oogvereniging

💛
rating-stars

"Het was een hele fijne samenwerking met de Oogvereniging omdat het een hele professionele club is die weet waar ze voor gaan en staan, maar ook fijn in communicatie en zeer constructieve feedback waardoor we goed de vaart in het project hebben gehouden. "

Marloes