Jan-Hein 👐 Illustraties

"We konden snel schakelen, ze wisten ook helder te verwoorden wat voor een illustraties ze voor ogen hadden. De meetings waren altijd positief en vrolijk. Zeker een aanrader!"
Jan-Hein
Water for Life
Drinkwater is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Het is onze missie om iedereen wereldwijd toegang te geven tot betrouwbaar en schoon drinkwater en sanitaire voorzieningen. We creëren bewustwording, werven fondsen en zetten projecten op. Sinds onze oprichting in 2004 hebben wij al 1,6 miljoen mensen in arme wijken bereikt. Water for Life is een initiatief van de Nederlandse drinkwaterbedrijven.
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Iedereen heeft recht op water en/of toiletten. Met jouw Ads creëren we meer zichtbaarheid, wat meer donaties oplevert om mensen hier toegang tot te geven.
Door Mariëlle Sprenger
Marketing & Communicatie
⏱️ Geplaatst op 05 mei 2023
Stichting Water for Life is in 2004 opgericht omdat Nederlandse kraanwatergebruikers écht een verschil kunnen maken voor iedereen wereldwijd zonder toegang tot goed drinkwater en sanitatie. Als stichting hebben wij budget bij Google Ads. Graag willen wij dit budget optimaal inzetten om onze zichtbaarheid te vergroten. Zo kunnen we nog meer mensen toegang geven tot water en/of toilet.
Een marketeer die, binnen de regels van Google Grants, een effectieve Ads campagne kan opzetten. Benodigd: bekend met de voorwaarden van Google Grants.
Help Mariëlle de SEA te verbeteren
Mariëlle is jouw contactpersoon voor dit project
Uren
4 tot 8 uur in totaal
Periode
In 2 tot 4 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Drinkwater is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Het is onze missie om iedereen wereldwijd toegang te geven tot betrouwbaar en schoon drinkwater en sanitaire voorzieningen. We creëren bewustwording, werven fondsen en zetten projecten op. Sinds onze oprichting in 2004 hebben wij al 1,6 miljoen mensen in arme wijken bereikt.
Water for Life is een initiatief van de Nederlandse drinkwaterbedrijven.