

Adverteren in Google met Google Grants
Organisatie in het kort
Stichting Boes Bos plant en beschermt bomen voor een gezondere wereld en maakt mensen bewust waarom dit zo belangrijk is!
Lees meerImpact thema’s
Project details
4-12 uur in totaal
Verspreid over 2-4 weken
Vanuit huis
Starten binnen één maand
👋 Ga jij ons helpen om via Google veel bomen te planten én biodiversiteit te beschermen? Doe dan met ons mee en maak onze thuis-planeet een stukje groener! 🌎

Giel Boes
Stichting Boes Bos
Projectomschrijving
Waarom we dit project starten?
🌎 Wij geloven in een groenere wereld, met veel gezonde bomen en biodiversiteit! Om dit een 'Boest' te geven, werken we met Google Grants voor advertenties. Zo kunnen mensen ons vinden als ze een donatie willen doen of iemand een 'Bosje Bomen' cadeau wil geven. 🌳
Wat hebben we nodig?
- Een effectieve Ads-campagne (binnen de regels van Google Grants) met een maandelijks advertentietegoed van €10.000.
- Training/advies over hoe we deze campagnes goed kunnen monitoren, om toekomstige Ads te kunnen verbeteren.
- Een enthousiaste marketeer (jij!?) met Google Ads ervaring, die actief mee helpt met inrichting en fine-tuning gedurende de campagne
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik weet hier een beetje wat van af
🙋♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?
Een marketeer die, binnen de regels van Google Grants, een effectieve Ads campagne kan opzetten. Benodigd: bekend met de voorwaarden van Google Grants.
- Heb je ervaring met Google Grants? Dan ben jij de aangewezen persoon om ons te ondersteunen met je digitale marketingvaardigheden.
- Laat je creativiteit en strategische denkwijze zien met het opzetten van een effectieve Google Grants Ads-campagne.
- Jij weet hoe je online zichtbaarheid kan vergroten met Google Ads.
- Een vrijwilliger die ook helpt met implementatie, monitoring en fine-tuning gedurende de campagne. In elk geval tot en met december (donatie seizoen)
Wat hebben we al?
- Toelating tot het Google Grants programma en setup van het account.
- Een Google Ads account.
- Een Google Analytics account.
- Doelen van de campagne.
- Marketing plan


De missie van Stichting Boes Bos.
Wij geloven dat mensen door de bomen het bos weer moeten kunnen zien! Enerzijds door bewustwording te creëren en anderzijds wereldwijd de biodiversiteit te versterken. Dit is echt keihard nodig! Het is onze missie om één boom per Nederlander te planten. Hoe gaaf zou het zijn als dit er ooit ruim 17 miljoen mogen worden? Zo maken we onze planeet samen groener én gezonder! Voor elkaar en voor onze toekomstige generaties. Wij organiseren en steunen ook bewustwordingscampagnes m.b.t. het klimaat.
Lees meer