Charlotte 👐 Website design + Wordpress inrichten

Possibilize neemt een beperking als inspiratiebron en verbindt, inspireert en activeert mensen om dat ook te doen.
Lees meer6-10 uur in totaal
Verspreid over 3-6 weken
We kunnen en willen direct aan de slag met dit project.
Draag bij aan het verhogen van de impact van onze landelijke campagne tbv de beeldvorming over mensen met een beperking!
Bas Wierikx
Possibilize
Voor een nieuwe fondsenaanvraag van het project Partofit (www.partofit.today), willen we onze marketingstrategie goed neerzetten. Het project is in feite een bewustwordingscampagne over mensen met een beperking. In de praktijk functioneert het project als een maak- en boekingsbureau voor inclusieve, kwalitatieve randprogrammering voor publieks- en bedrijfsevenementen. We hebben jouw hulp nodig om onze marketingstrategie beter uit te denken.
Een strateeg of marketeer, die als facillitator of sparringpartner kan helpen bepaalde (strategische) marketing thema's uit te diepen. Benodigd: ervaring met strategische zaken als doelstellingen, positionering, doelgroep, boodschap, kanalen, etc.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Possibilize is een platform waarop projecten worden gerealiseerd waarin beperkingen een inspiratie vormen. Possibilize verbindt, inspireert en activeert om te denken en handelen in mogelijkheden, in iedere situatie. Wij zetten mensen in beweging om hun talenten te benutten en dromen waar te maken. Zo maakt iedereen een positief verschil in zijn eigen leven en inspireert anderen dat ook te doen.
Lees meer