Esther 👐 Professionele Powerpoint template

Investeren in sport en bewegen is investeren in een gezonde en energieke maatschappij. Sport verandert je leven. Het zorgt voor plezier, vriendschap en vertrouwen. Wij zorgen ervoor dat mensen met een beperking ook kunnen sporten.
Lees meer8-16 uur in totaal
Verspreid over 2-4 weken
We kunnen direct starten
Met deze fotoshoot kunnen wij onze nieuwe website (december live!) een gouden randje geven, en zo onze missie: sporten voor mensen met een handicap vanzelfsprekend te maken, beter uitdragen.
Nancy Schijffelen
Fonds Gehandicaptensport
We zijn bezig met een nieuwe website en hebben recent enkele nieuwe medewerkers gekregen. Daarom zouden we graag enkele portret foto's willen maken bij ons op locatie in Badhoevendorp. Hiermee geven we een gezicht aan onze stichting! Zet jij onze knappe gezichten op de foto?
Een fotograaf die een fotoshoot kan doen op locatie van bijvoorbeeld: bepaalde activiteiten, doelgroepen of tijdens een event. Benodigd: eigen apparatuur.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Sporten draait om eerlijkheid. Als het startschot gaat, moet iedereen een even grote kans hebben om te winnen. Maar niet iedereen heeft een eerlijke kans om aan de start te komen. Kosten voor sporthulpmiddelen zijn veel hoger voor mensen met een beperking en er zijn veel minder sportfaciliteiten. Het speelveld voor sporters met en zonder handicap is niet gelijk. En daar strijden we voor.
Lees meer