Laura 👐 Gezocht: UX Researcher

Wereldwijd zijn er miljoenen mensen die niet naar de dokter kunnen. Wij helpen deze mensen in meer dan 70 landen, waaronder in Nederland.
Lees meerDuur: min. 6 maanden voor 4-8 uur p/w
Op locatie en/of vanuit huis
We kunnen direct starten
Met jouw hulp kunnen we de online campagnes van Dokters van de Wereld enorm laten groeien!
Rosely van de Vooren
Dokters van de Wereld
Het zou super leuk zijn om bij te leren en nieuwe inzichten op te doen op het gebied van social media ad campagnes en daarnaast samen onze bestaande campagnes tot een hoger niveau te brengen. Heb jij zin om samen effectieve ads campagnes met ons op te zetten om mensen te inspireren voor het werk van Dokters van de Wereld?
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee
Een Online Marketeer die voor een periode van min. 6 maanden, kan helpen met het instellen van Ads campagnes en het beheren op onze kanalen. Benodigd: SEA, Google Analytics, Social Ads, rapportages en andere online marketing tooling etc.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Dokters van de Wereld helpt buitengesloten mensen hun recht op zorg te claimen. We strijden voor een universele toegang tot zorg door middel van actievoering, pleitbezorging en waar nodig innovatieve zorgprogramma’s en medische hulp.
Lees meer