
Logo & Huisstijl
Organisatie in het kort
Impact thema’s
Project details
20-40 uur in totaal
Verspreid over 3-7 weken
Op locatie en/of vanuit huis
We kunnen direct starten
Wil jij met jouw digital design skills bijdragen aan innovatie in het onderwijs, én aan het vergroten van wederzijds begrip tussen jongeren? Met jou willen we deze missie kleur geven; zo maken we echt impact.

Leon Horbach
Civinc
Projectomschrijving
Waarom we dit project starten?
Voor ons moet er deze zomer veel samenkomen. Onze zakelijke strategie, een herontwerp (UX/UI) van onze applicatie (samen met Kickoff Lab) en een huisstijl die alles samenbrengt! En daar hebben we jou voor nodig. We zoeken iemand met veel ervaring binnen digital design. Wij zijn blij met ons icon-logo, maar het font hierin mag wel anders. Bij een innovatieve oplossing in het onderwijs hoort een stijl die zowel studenten als docenten aanspreekt - en voor die uitdaging kunnen we wel wat hulp gebruiken!
Wat hebben we nodig?
- Een vernieuwing van ons logo dat in lijn ligt met onze merkidentiteit.
- Huisstijl document (met daarin elementen als logo, kleurgebruik, lettertypes, etc) voor intern gebruik en samenwerkingen met externe partijen.
- Aansluitende huisstijl-materialen: visitekaartje, envelop, briefpapier en omslagfoto voor social media.
🙋♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?
Een grafisch designer die een logo en huisstijl kan ontwerpen die goed aansluiten bij de missie, visie en waarden van een organisatie. Pre: een portfolio met soortgelijke projecten (logo’s en huisstijlen).
Wat hebben we al?
- Missie en visie.
- Oude huisstijl (logo, kleuren, lettertypes).
- Doelgroepomschrijving.
- Je zal gaan samenwerken met het ontwerpbureau, Kickoff Lab, en tijdig worden meegenomen in dit ontwerpproces. Op deze manier kan de visuele stijl mooi samenkomen met de UX/UI van de applicatie.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Project alerts
Je bent er bijna


De missie van Civinc.
De samenleving raakt steeds meer verdeeld in verschillende bubbels. De missie van Civinc is om dit te doorbreken. Innovatief en passend onderwijs is daarom belangrijker dan ooit om studenten te leren omgaan met verschillende zienswijzen. Dit doen wij met onze schaalbare chat-applicatie voor andersdenkenden, waar zij in veilige 'speeddates' praten, terwijl de anonieme data rijke inzichten verschaft.
Lees meer