

Fotoshoot van hulptransport
Organisatie in het kort
De vluchtelingenproblematiek lijkt te groot en ingewikkeld om opgelost te worden. Overheden en politieke partijen verzanden regelmatig in het politieke steekspel. “Maar wat kunnen we wel voor ze doen?” Op deze vraag geeft Stichting Christian Refugee Relief praktische antwoorden. Door niet te kijken naar de problematiek of het systeem, maar naar de mens die er de dupe van is.
Lees meerImpact thema’s
Project details
8-16 uur in totaal
Verspreid over 2-4 weken
Wanneer de professional aangeeft te kunnen starten (binnen 2 maanden).
Jij kan helpen te laten zien wat wij doen, hoe we het doen en waarom we het doen. Zo ziet onze achterban wat er gebeurt met hun donatie!

Daniël van der Leer
Christian Refugee Relief
Projectomschrijving
Waarom we dit project starten?
Wij willen graag het proces van een hulptransport, van sorteren, voorbereiden en het inladen zelf aan onze achterban laten zien. Zo kunnen zij de echte impact van hun donatie zien en weten zij waar wij dag in dag uit mee bezig zijn, om vluchtelingen op de Griekse eilanden te helpen.
Wat hebben we nodig?
- Een fotoshoot van het hulptransport proces, dat we kunnen gebruiken voor oa. de website, social media en/of print-uitingen.
🙋♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?
Een fotograaf die een fotoshoot kan doen op locatie van bijvoorbeeld: bepaalde activiteiten, doelgroepen of tijdens een event. Benodigd: eigen apparatuur.
Wat hebben we al?
- Een locatie waar we de foto's kunnen nemen: onze loods in Veenweideweg 19c in Nieuwlekkerland.
- Wensen qua beeldmateriaal.
- Je kunt mij ook alvast een vraagstellen met de knop hieronder!


De missie van Christian Refugee Relief.
Met onze hulptransporten, vrijwilligers en projecten bieden we praktische hulp aan vluchtelingen op de Griekse eilanden en het Griekse vasteland. Door helpende handen in de opvangkampen, het opzetten en verzorgen van zorgvuldig samengestelde hulptransporten en ondersteunen van projecten in financiële en praktische zin, die de leefomstandigheden van de vluchtelingen humaner maken.
Lees meer