Ruben 👐 Marketing advies

1 uur call
We kunnen direct starten
Voor de lancering van ons nieuwe kennisplatform www.appt.org willen we een lanceringsborrel organiseren. Het evenement zal waarschijnlijk ongeveer 50 deelnemers hebben. Wie helpt ons met organiseren?
Een professional die aantoonbare ervaring heeft met het vakgebied en advies kan geven over de telefoon. Spar over hun situatie, geef uitleg over vaktermen en/of bepaal concrete next-steps.
We zoeken iemand die ons helpt met de voorbereiding en als gastheer/vrouw op 30 januari kan ondersteunen. We moeten nadenken over aankleding, hapjes/drankjes en hoe we mensen willen ontvangen. Wij zouden jou hiervoor verantwoordelijk willen maken. Zelf kunnen we hierdoor tijdens de avond tijd besteden aan onze gasten. Het event zal op ons kantoor in het Beatrix theater in Utrecht plaatsvinden op 30 januari van 16:00 tot in de avond.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Abra bouwt aan de missie: "Iedereen appt" met software en kennis. Wij maken toegankelijkheid van apps begrijpelijk. We leveren expertise en ontwikkelen zelf ook software hiervoor. Kennis delen we gratis via Stichting Appt op www.appt.org, de gratis trainingen of via het handboek toegankelijkheid. Daarnaast bouwen we apps die toegankelijkheid versnellen, bijvoorbeeld meldpunt app Ontoegankelijk.
Lees meer