Jan-Hein 👐 Illustraties

"We konden snel schakelen, ze wisten ook helder te verwoorden wat voor een illustraties ze voor ogen hadden. De meetings waren altijd positief en vrolijk. Zeker een aanrader!"
Jan-Hein
Water for Life
Drinkwater is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Het is onze missie om iedereen wereldwijd toegang te geven tot betrouwbaar en schoon drinkwater en sanitaire voorzieningen. We creëren bewustwording, werven fondsen en zetten projecten op. Sinds onze oprichting in 2004 hebben wij al 1,6 miljoen mensen in arme wijken bereikt. Water for Life is een initiatief van de Nederlandse drinkwaterbedrijven.
Uren
8 tot 16 uur in totaal
Periode
In 3 tot 5 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Het verbeteren van onze engagement en visibility bij onze donateurs kan ervoor zorgen dat onze organisatie groeit. Met een frisse update van de website staan wij daarvoor klaar.
Door Annemarie Bosgra
Marketing & Communicatie
⏱️ Geplaatst op 11 april 2023
De website bestaat al jaren. Ik werk pas enkelen maanden bij het bedrijf en merk dat ik zelf moeite heb met mijn weg vinden op onze website. De route door onze website is niet ideaal, ook werken wij aan de visibility van onze stichting, en de engagement met onze donateurs. We willen graag een frisse update van onze website met pakkende teksten die niet worden herhaald op ander pagina's en een flow die gebruiksvriendelijker aanvoelt. Kun jij ons helpen?
Een contentspecialist of copywriter, die binnen ons CMS systeem een content update kan geven aan pagina's van onze website. Benodigd: ervaring met content, copywriting en CMS systemen (Bijvoorbeeld: WordPress, Joomla!, Wix, Webflow of Drupal)
Help Annemarie de CMS werkzaamheden te verbeteren
Annemarie is jouw contactpersoon voor dit project
Uren
8 tot 16 uur in totaal
Periode
In 3 tot 5 weken
📍 Op locatie en/of vanuit huis
Drinkwater is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Het is onze missie om iedereen wereldwijd toegang te geven tot betrouwbaar en schoon drinkwater en sanitaire voorzieningen. We creëren bewustwording, werven fondsen en zetten projecten op. Sinds onze oprichting in 2004 hebben wij al 1,6 miljoen mensen in arme wijken bereikt.
Water for Life is een initiatief van de Nederlandse drinkwaterbedrijven.