a8b9b4bd-d236-498c-b1bf-7be7e6b3445b

Creatief campagne concept

Organisatie in het kort

Toon Hermans Huis Arnhem

Met jaarlijks meer dan 110.000 nieuwe kankerdiagnoses in Nederland, vormt Toon Hermans Huis Arnhem de veilige plek waar mensen, geraakt door deze ingrijpende realiteit, de extra steun en begrip vinden op hun vaak moeilijke reis.

Lees meer

Impact thema’s

💛 Welzijn
💛 Gezondheid en ziektebestrijding

Project details

⏱️

8-16 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.
🗓️

Verspreid over 2-4 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.
📍

Op locatie en/of vanuit huis

🚀

We kunnen direct starten

apostrophe-beginning

Met jouw expertise kunnen we een product ontwikkelen. Een eigen versie van een 'cadeautip' als donatie en die direct wordt gebruikt voor de (gratis) activiteiten voor onze gasten.

Suzanne Ross

Suzanne Ross

Toon Hermans Huis Arnhem

Projectomschrijving

Waarom we jou nodig hebben

Er zijn genoeg mensen die geen cadeaus meer kunnen verzinnen voor een verjaardag, een feest of een jubileum. Het THHA wil de 'cadeautip' zijn. Dit willen we uitwerken tot een kant-en-klaar concept dat aansluit bij de vraag en dit in de markt zetten. Uitdenken, uitwerken en uitvoeren van dit idee als gat in de markt voor het krijgen van donaties en giften.

Hier zijn we naar op zoek

  • Een creatief concept dat past bij ons merk en budget.
  • Een concept document dat het campagne concept bevat (met elementen als boodschap, tagline en middelen inzet, concept mock-ups etc).
  • Het concept uitgewerkt in mock-up designs in lijn met onze huisstijl.
  • Goed om te weten: het monitoren van de campagne is niet nodig.

Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik weet hier een beetje wat van af

🙋‍♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?

Een creatieve concepter/copywriter, die een campagne communicatieconcept kan bedenken en deze tot visuele mock-ups kan uitwerken in een concept document.

  • Jij bent een creatieve geest met een passie voor schrijven of designen en conceptueel denken.
  • Ervaring met het inzetten van jouw schrijf- en conceptuele vaardigheden voor het uitwerken van een nieuwe campagne.
  • Het is prettig als je een start kan maken met de visuele uitwerking in de vorm van mock-ups of schetsen.
  • Zou leuk zijn als je uit regio Arnhem komt, maar dat hoeft niet.
🌕 Creative Concepting
✍️ Copywriting
📢 Campagnes

Dit hebben we al in huis

  • Doel van de campagne.
  • Huisstijl document (met elementen als logo, kleuren en lettertypes).

Toon Hermans Huis Arnhem
Toon Hermans Huis Arnhem

De missie van Toon Hermans Huis Arnhem.

🙂Welzijn
🌿 Groeiende fase
📍Arnhem

Het leven wordt overhoop gehaald als je de confrontatie aangaat met kanker. Het is als een crisis die inbreekt in het dagelijkse bestaan. Precies op dat moment ontstaat de dringende behoefte aan een veilige, toegankelijke plek om te vertoeven. Een plek waar niet alleen een luisterend oor is, maar ook ruimte voor het oppakken van activiteiten en het delen van ervaringen met lotgenoten. Hier, in Toon Hermans Huis Arnhem, zijn wij dat vangnet. We zijn er voor iedereen die wordt geraakt door kanker en op zoek is naar een nieuwe balans. Het gaat verder dan alleen steun en begrip; het is een reis naar empowerment, waar we samen werken aan veerkracht. Want te midden van de chaos bieden wij een plek waar je kracht kunt putten en waar je ontdekt dat je sterker bent dan je ooit had gedacht.

Lees meer

Professionals over Toon Hermans Huis Arnhem

Frank 👐 Facebook set-up en tips

💛
rating-stars

"Ik vond het erg prettig samenwerken. We hebben hen hopelijk goed geholpen met het vraagstuk. Wij staan in de toekomst graag klaar voor Toon Hermans Huis Arnhem."

Frank