
Interim vrijwilliger: Web Developer / Designer
Organisatie in het kort

Stichting Young Refugee Cause voorziet vluchtelingen in Kuala Lumpur (Maleisie) via Ideas Academy, van hoogwaardig kwalitatief onderwijs.
Lees meerImpact thema’s
Project details
2 tot 4 uur per week, periode voor maximaal 6 maanden
Vanuit huis
We kunnen direct starten
Breng onze innovatieve school in Kuala Lumpur tot leven online! Deze school biedt kansarme vluchtelingen en lokale en internationale studenten hoogwaardig Cambridge onderwijs.

Jan-Willem Smulders
Stichting Young Refugee Cause
Projectomschrijving
Waarom we jou nodig hebben
Ideas International is een baanbrekende school in Kuala Lumpur waar kansarme / UNHCR vluchtelingen gecombineerd met lokale en internationale studenten hoogwaardig Cambridge onderwijs krijgen. We zijn op zoek naar een programmeur om onze nieuwe website te ontwikkelen, bij voorkeur met VUE.js of REACT, voor een school voor vluchtelingen in Kuala Lumpur, Maleisië. Het design en alle content zijn al gereed in Figma. We tonen het graag tijdens een gesprek via GoogleMeet.
Hier zijn we naar op zoek
- Implementatie van een nieuwe website in VUE.js binnen 2 maanden.
- Tijdelijke samenwerking als webdeveloper voor live zetten website.
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee
🙋♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?
Een webdeveloper of webdesigner die voor een periode van min. 6 maanden kan helpen bij de ontwikkeling, doorontwikkeling en/of het onderhouden van onze website.
- Een webdeveloper die voor een periode van 2 maanden kan helpen bij de ontwikkeling van onze website.
Dit hebben we al in huis
- Een contactpersoon die intern betrokken is tijdens de samenwerking.
- Toegang tot ons CSM systeem.
- Problematiek en/of doelstellingen rondom ons digitaal product.
Samenwerkingsvorm Interim vrijwilliger.
- Samenwerkingsvorm en contactmomenten worden onderling afgestemd.
- Startdatum en einddatum in overleg.
- Indien mogelijk bieden wij een vrijwilligersvergoeding van €100 tot €150.


De missie van Stichting Young Refugee Cause.
In Maleisie krijgen vluchtelingen geen toegang tot onderwijs. Ideas Academy voorziet jonge vluchtelingen van hoogwaardig kwalitatief middelbaar onderwijs, zodat zij een eerlijke kans krijgen om een verschil te maken. Tegelijkertijd ondergaan wij een transitie door lokale studenten toe te laten, die een hogere bijdrage leveren, om zodoende minder afhankelijk te zijn van donaties.
Lees meer