Martine 👐 UX design

"Het was fantastisch om te werken aan de website van Scala met Willemijn en Tessa! We konden snel schakelen, inspireerden elkaar met ideeën en stonden open voor elkaars feedback. Een fijne, dynamische samenwerking!"
Martine
Ons innovatieve concept van theater en horeca laat meer mensen theater beleven én biedt talentvolle, professionele artiesten een podium.
Lees meer12-18 uur in totaal
Verspreid over 8-12 weken
Op locatie en/of vanuit huis
We kunnen direct starten
Met aantrekkelijke content help je cabaretiers en theatermakers van de toekomst hun publiek te bereiken en zo meer mensen te laten genieten van theater! 🎭🌟【4:0†source】.
Willemijn Bollen
Stichting Tapastheater - Scala Amsterdam
We hebben de afgelopen jaren keihard gewerkt aan het creëren van boeiende inhoud voor al onze kanalen. Nu zoeken we een contentmarketeer die ons kan helpen om onze unieke en vernieuwende ideeën om te zetten in nog krachtigere content. Doe je mee met ons avontuur?
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee
Een content creator die gepassioneerd is over verschillende soorten content creëren voor social media. We zoeken naar iemand met ervaring met content creatie in verschillende mediavormen zoals tekst, beeld en video.
Scala slaat twee vliegen in één klap: door een avond theater in een nieuw format. Er zijn veel mensen die interesse hebben om theater te bezoeken, maar niet naar het reguliere theater gaan. Ons flexibele concept sluit wel aan bij deze groep.
Tevens zijn er weinig podia waar afgestudeerde artiesten hun eigen stuk kunnen spelen. In Scala krijgen zij de kans om betaald vlieguren te maken.