Olga 👐 Gezocht: flexibele vormgever

Een social media marketeer/specialist met een passie voor content en social media, die ons wil helpen met het verbeteren van de online zichtbaarheid van Boes Bos. Benodigd: ervaring met social media beheer
Ervaring met:
Stichting Boes Bos plant en beschermt bomen voor een gezondere wereld en maakt mensen bewust waarom dit zo belangrijk is!
💒 Stichting Boes Bos
⏱️ 20-40 uur in totaal
🗓️ Verspreid over 8-12 weken
💻 Op locatie en/of vanaf huis
🏁 We kunnen direct starten
Help ons om meer bewustwording te creëren voor het klimaat. Samen geven we onze kanalen een ‘boest’ en bouwen we een online community.
We willen onze social media een 'Boest' geven met enkele posts om daarmee een online community van boom liefhebbers op te bouwen. Zo kunnen we meer bomen planten in binnen- en buitenland! Durf jij deze uitdaging aan te gaan om tijdelijk met ons toffe posts te plaatsen?
💬 Heb je een vraag over dit project? Stel me gerust een vraag via de knop hieronder. Geheel vrijblijvend.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Wij geloven dat mensen door de bomen het bos weer moeten kunnen zien! Enerzijds door bewustwording te creëren en anderzijds wereldwijd de biodiversiteit te versterken. Dit is echt keihard nodig! Het is onze missie om één boom per Nederlander te planten. Hoe gaaf zou het zijn als dit er ooit ruim 17 miljoen mogen worden? Zo maken we onze planeet samen groener én gezonder! Voor elkaar en voor onze toekomstige generaties. Wij organiseren en steunen ook bewustwordingscampagnes m.b.t. het klimaat.
Lees meer