
Lead lijst verzamelen
Organisatie in het kort
Stichting Boes Bos plant bomen voor een gezondere wereld en maakt mensen bewust waarom dit zo belangrijk is!
Lees meerImpact thema’s
Project details
4-12 uur in totaal
Verspreid over 2-5 weken
We kunnen en willen direct aan de slag met dit project.
Wil jij groene impact maken door de zakelijke markt in kaart te brengen? Help ons dan nu zodat we straks door de bomen het bos weer kunnen zien!

Giel Boes
Stichting Boes Bos (2)
Projectomschrijving
Waarom we jou nodig hebben
Zakelijke donateurs zijn tot nu toe steeds naar ons gekomen! Heel mooi natuurlijk, maar om één boom per Nederlander te planten willen we een tandje versnellen. Gezien de grote interesse in maatschappelijk verantwoord én groen ondernemen, zien we hier veel winkansen en willen actief met fondsenwerving aan de gang gaan.
Hier zijn we naar op zoek
- Een lijst met potentiële bedrijven/donateurs die wij vervolgens zelf kunnen benaderen (bijvoorbeeld in Excel of Google Sheets).
- Eventueel: aangevuld met contactgegevens (Zoals: naam, email, telefoon, etc.)
- Indien mogelijk per lead: budget, winkans, en linkedin-link contactpersoon
🙋♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?
Een business developer die kan helpen potentiële bedrijven/donateurs binnen onze doelgroep in kaart te brengen en te documenteren. Ervaring met programma's als Google Sheets of Excel.
Dit hebben we al in huis
- Een goed begrip van de doelgroepen die we willen bereiken.
- Voorwaarden waaraan de lijst moet voldoen.
- Bronnen die we hebben waar doelgroep gevonden kan worden.
- Een plek waar de data kan worden opgeslagen.
- Zie ons verhaal met beleidsplan (en financiële targets) op www.boesbos.nl
- Je kan me ook alvast een vraag stellen via de knop hieronder!

De missie van Stichting Boes Bos (2).
Wij geloven dat mensen door de bomen het bos weer moeten kunnen zien! Enerzijds door bewustwording te creëren en anderzijds wereldwijd de biodiversiteit te versterken. Dit is echt keihard nodig!
Het is onze missie om één boom per Nederlander te planten. Hoe gaaf zou het zijn als dit er ooit ruim 17 miljoen mogen worden? Zo maken we onze planeet samen groener én gezonder! Voor elkaar en voor onze toekomstige generaties.